Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Ведення бухгалтерського обліку ФОП (СПД, ПП)

Ведення бухгалтерського обліку СПД в Києві

Послуги з ведення бухгалтерського обліку ФОП (СПД, ПП) Київ

Якщо ви плануєте відкрити свою справу, то без грамотно поставленого бухгалтерського обліку про прибутковість не може йти й мова. Правильне ведення бухгалтерського обліку та своєчасна подача звітів допомагає уникнути штрафів, але це далеко не все, що потрібно. Досвідчений бухгалтер повинен вміти оптимізувати податковий облік, щоб одержати можливість заощаджувати на обов'язкових зборах. Компанія Buhua у м. Київ протягом багатьох років допомагає своїм клієнтам налагодити бухоблік на підприємстві та знизити податкові ставки легальним шляхом. Ми можемо, як організувати бухгалтерський облік ФОП (СПД, ПП) з нуля та проконсультувати у виборі системи оподаткування, так і оптимізувати існуючий. Ви можете замовити разові послуги з ведення бухгалтерського обліку або укласти договір на довгострокове абонентське обслуговування. Ми ведемо бухгалтерію підприємств на загальній та спрощеній системі оподаткування. Запишіться на консультацію до одного з наших фахівців і розробіть індивідуальний план співробітництва з нашою компанією за доступною ціною.

Вартість бухгалтерського обслуговування ФОП:

Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць

Бухгалтерський аутсорсинг для ФОП (СПД, ПП) від провідних спеціалістів

Бухгалтерський аутсорсинг для ФОП – це передача ведення обліку організації спеціалізованої компанії на основі попередньо укладеного договору. Дана послуга користується все більшим попитом останнім часом. Адже вона дозволяє заощаджувати гроші, а також полегшує життя приватному підприємцеві. Вам не потрібно підбирати штат бухгалтерів, облаштовувати робочі місця, витрачатися на навчання й підвищення кваліфікації співробітників, забезпечувати їх різними матеріалами. Ви просто оплачуєте роботу наших фахівців, що буде не дорожче звичайної зарплати, і забуваєте про всі проблеми. Варто відзначити, що при звертанні до нас, ви отримаєте безперебійну роботу бухгалтерії, адже в нас досить великий штат, і кожний співробітник з легкістю заміняє іншого. Ви навряд чи зможете добитися такого від звичайних штатних бухгалтерів, тому що будь-яка людина хворіє, або йде у відпустку.

Бухгалтерський аутсорсинг для ФОП (СПД, ПП) у Києві включає масу послуг, серед яких:

 • підготовка та подача обов'язкових звітів;
 • оформлення електронних ключів для подачі звітів;
 • ведення книги доходів;
 • навчання ФОП основам ведення бухобліку;
 • консультування в сфері законодавства України, а також у питаннях організації та керування бізнесом;
 • юридична та правова підтримка ФОП;
 • складання первинної документації та налагодження документообігу ФОП.

В основному, наша допомога носить індивідуальний характер, і пакет послуг формується залежно від побажань клієнта. На консультації наш бухгалтер допоможе вам виділити головні потреби та продумає варіанти співробітництва. Ми можемо надати різні додаткові послуги, якщо вони входять у нашу компетенцію, наприклад:

 • консультації та інструктаж про організацію камеральних перевірок і їх супровід;
 • складання облікової політики ФОП;
 • підготовка та подача фінансових звітів за минулі періоди;
 • представництво клієнта в державних інстанціях.

Звернувшись у нашу компанію, ви отримаєте якісне та професійне бухгалтерське обслуговування. Усі наші фахівці пройшли серйозний відбір, мають престижну освіту та багаторічний досвід. Наша робота вбереже вас від штрафних санкцій та проблем з податковою службою. При цьому вам не варто переживати, скільки коштує ведення бухгалтерського обліку ФОП, адже наша цінова політика досить демократична. Також, ми пропонуємо гнучку та лояльну систему оплати. Вартість в основному залежить від кількості найманих співробітників та обсягу документообігу. Щоб розрахувати точну ціну послуги для вашого підприємства, обговорити та укласти договір на надання послуг з ведення бухобліку, запишіться на консультацію до одного з наших фахівців у будь-який зручний час.

Часті питання про ведення бухгалтерського обліку СПД

✅ Чи треба підтверджуючого витрати для СПД і де їх відображати?

Наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 р No 579 затверджена Книга обліків доходу:
 • для підприємців - 1-й, 2-й, 3-й групи неплатників ПДВ
 • для підприємців 3-ї групи - платників ПДВ.
Всі документи, підтверджуючого витрати підприємця обов'язкові. в іншому випадку це тягне за собою - адміністративний штраф.

✅ Чи зобов'язаний підприємець здавати виручку в банк?

Відповідно до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні суб'єкт підприємницької діяльності має право використовувати виручку на здійснення господарської діяльності, а також для розрахунків з бюджетом та інших платежів. Згідно з Положенням для ФОП ліміт каси не встановлюється, а отже і штрафні санкції не нараховуються. Виручку в банк ФОП здає тільки для погашення кредиту.

✅ Чи має право ФОП використовувати одночасно кілька систем налообложенія?

Законодавством не заборонено займатися декількома видами діяльності. Але при цьому слід врахувати, що оподатковувати доходи одночасно за правилами двох систем оподаткування законодавством не передбачено. Отже, на якій системі оподаткування вигідніше працювати: на спрощеній або загальної, вирішувати підприємцю. До початку роботи своєї діяльності необхідно повідомити в податкові органи.


Запишіться на консультацію

Технічна бухгалтерія

Аутсорсинг, документообіг

Аналітична бухгалтерія, консультації

Залишити заявку

Як зрозуміти яку систему оподаткування вибрати?

Статтю редагував експерт
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна - експерт з бухгалтерського та податкового обліку з багаторічним досвідом роботи.