Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Наші фахівці можуть надати наступні бухгалтерські послуги ФОП:

підготовка та подання обов’язкових звітів;
оформлення електронних ключів для подання звітів;
ведення книги доходів;
навчання ФОП основ ведення бухобліку;
консультування у сфері законодавства України, а також з питань організації та управління бізнесом;
юридична та правова підтримка ФОП;
складання первинної документації та налагодження документообігу ФОП.
Увага!

Також нагадаємо, що ви можете передати свій бухгалтерський облік у будь-якому стані та на будь-якому етапі діяльності підприємства чи організації.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Якщо ви плануєте відкрити свою справу, то без грамотного бухгалтерського обліку про прибутковість не може йтися. Правильне ведення бухгалтерського обліку та своєчасне складання звітів допомагає уникнути штрафів, але це далеко не все, що потрібно. Досвідчений бухгалтер має вміти оптимізувати податковий облік, щоб отримати можливість економити на обов’язкових зборах. Компанія BuhUa у м. Київ протягом багатьох років допомагає своїм клієнтам налагодити бухоблік на підприємстві та знизити податкові ставки легальним шляхом. Ми можемо як організувати бухгалтерський облік ФОП (СПД, ПП) з нуля та проконсультувати у виборі системи оподаткування, так і оптимізувати існуючий. Ви можете вибрати разові послуги з бухгалтерського обліку або укласти договір на довгострокове абонентське обслуговування. Ми ведемо бухгалтерію підприємств із загальною та спрощеною системою оподаткування (УСН). Запишіться на консультацію до одного з наших фахівців та розробіть індивідуальний план співпраці з нашою компанією за прийнятною ціною.

Ведення бухгалтерії СПД на аутсорсингу від провідних фахівців

Бухгалтерський аутсорсинг для ФОП – це передача ведення обліку організації спеціалізованої компанії на основі попередньо укладеного договору. Ця послуга має великий попит останнім часом. Адже вона дає змогу економити гроші, а також полегшує життя приватному підприємцю. Вам не потрібно підбирати штат бухгалтерів, облаштовувати робочі місця, витрачатися на навчання та підвищення кваліфікації співробітників, забезпечувати їх витратними матеріалами. Ви просто оплачуєте роботу наших фахівців, що буде не дорожче за звичайну зарплату, і забуваєте про всі проблеми. Варто зазначити, що при зверненні до нас ви отримаєте безперебійну роботу, адже у нас досить великий штат, і кожен співробітник легко замінює іншого. Ви навряд чи зможете добитися такого від звичайних штатних бухгалтерів, оскільки будь-яка людина хворіє, або йде у відпустку.

Здебільшого наша допомога має індивідуальний характер, і пакет послуг формується залежно від побажань клієнта. На консультації наш бухгалтер допоможе вам виділити основні потреби та продумає варіанти співробітництва. Ми можемо надати різні додаткові послуги, якщо вони входять до нашої компетенції, наприклад:

  • консультації та інструктаж щодо організації камеральних перевірок та їх супровід;
  • складання облікової політики ФОП;
  • підготовка та подання фінансових звітів за минулі періоди;
  • представництво клієнта в державних інстанціях.

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте якісне та грамотне бухгалтерське обслуговування. Всі наші фахівці пройшли серйозний відбір, мають престижну освіту і багаторічний досвід. Наша робота вбереже вас від штрафних санкцій та проблем із податковою службою. При цьому вам не варто переживати, скільки коштує ведення бухгалтерського обліку ФОП, адже наша цінова політика є демократичною. Також ми пропонуємо гнучку та лояльну систему оплати. Вартість в основному залежить від кількості найманих працівників та обсягу документообігу. Щоб розрахувати точну ціну послуги для вашого підприємства, обговорити та укласти договір на надання послуг з ведення бухобліку, запишіться на консультацію до одного з наших фахівців у будь-який зручний час.

Вартість послуг із ведення бухгалтерського обліку ФОП:

Ведення бухгалтерського обліку ФОП

Немає діяльності
від 750 грн (місяць)

Ведення бухгалтерського обліку ФОП

Мінімальна діяльність
від 1500 грн (місяць)

Замовивши бухгалтерський супровід у наших фахівців, ви гарантовано зможете досягти бажаного успіху в особистій справі.

Поширені запитання

Чи потрібно підтверджує витрати для СПД та де їх відображати?

Міністерство фінансів України від 19.06.2015 р No 579 затверджено Книгу обліків доходу:

  • для підприємців – 1-ї, 2-ї, 3-ї групи неплатників ПДВ

  • для підприємців 3-ї групи – платників ПДВ.


Усі документи, підтверджуючого витрати підприємця обов’язкові. інакше це тягне у себе – адміністративний штраф.

Чи зобов’язаний підприємець здавати виручку до банку?

Відповідно до Положення про ведення касових операцій в національній валюті в Україні суб’єкт підприємницької діяльності має право використовувати виручку на здійснення господарської діяльності, а також для розрахунків з бюджетом та інших платежів. Згідно з Положенням для ФОП ліміт кас не встановлюється, а отже і штрафні санкції не нараховуються. Виручку до банку ФОП здає лише для погашення кредиту.

Чи має право ФОП використовувати одночасно кілька систем налообкладання?

Законодавством не заборонено займатися кількома видами діяльності. Але при цьому слід врахувати, що оподатковувати доходи одночасно за правилами двох систем оподаткування законодавством не передбачено. Отже, на якій системі оподаткування вигідніше працювати: на упрощеній чи спільній, вирішувати підприємцю. До початку роботи своєї діяльності необхідно повідомити податкові органи.

Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації