Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Обов'язковий аудит підприємства

Обов'язковий аудит – це процедура незалежної аудиторської перевірки ведення бухобліку та іншої фінансової звітності на підприємстві. Ціль аудиту спрямована на підтвердження вірогідності й законності всієї фінансової звітності конкретної організації, а також поліпшення її показників. Завдання перевірки полягає в тому, щоб показати реальний стан фінансової ситуації на підприємстві, яка, в першу чергу, необхідна керівникові для прийняття правильних і обміркованих рішень. Результат аудиту допомагає підвищити довіру клієнтів, партнерів, кредиторів та інвесторів до даного підприємства.

Проведення аудиту

Згідно ЗУ «Про аудиторську діяльність», обов'язковий аудит організації (ТОВ, ВАТ) проводиться щорічно. Обов'язкова перевірка стосується багатьох великих підприємств і організацій на території України, серед яких:

 • компанії, що займаються покупкою й продажем цінних паперів;
 • будь-які фінансові установи (банки, кредитні й трастові компанії);
 • страхові організації;
 • публічні акціонерні товариства;
 • інші підприємства, що підлягають аудиту.

Проведення аудиту компанією BuhUa полягає в наданні наступних послуг:

 • Аналіз різної фінансової документації, а також операцій, які здійснюються на їхній підставі.
 • Перевірка фінансової діяльності на відповідність вимогам чинного законодавства.
 • Консультація щодо усунення помилок і недоліків.
 • Інші консультації щодо правильності ведення бухобліку й оподаткування відповідно до актуального законодавства України.

Коли аудиторська перевірка нашою компанією буде закінчена, фахівець видасть незалежний аудиторський висновок, що підтвердить правильність ведення бухобліку й іншої фінансової звітності суб'єкта підприємництва. Крім того, аудитори нададуть докладні рекомендації керівництву конкретної організації або підприємства з приводу того, як вести бізнес більш ефективно, не порушуючи при цьому законів, і як можна оптимізувати фінансову систему, щоб знизити ризики й втрати.

Вартість послуг

Послуги з проведення обов'язкового бухгалтерського аудиту від компанії BuhUa надаються кожному клієнтові на підставі договору, як того вимагає українське законодавство. Вартість аудиту розраховується індивідуально, в кожному конкретному випадку, і залежить:

 • від обсягу документів, що перевіряються, і фінансової звітності;
 • від виду діяльності підприємства, що перевіряється;
 • від надання додаткових послуг.

Кожен фахівець в сфері надання аудиторських послуг повинен знати всі критерії аудиту та вміти правильно та в найкоротший термін провести аудит. Тому, якщо ви шукайте саме такого професіонала, який має всі необхідні знання для здійснення аналізу фінансової діяльності вашого підприємства або компанії – тоді ви потрапили за адресою!

Ви вже зараз можете зв'язатися з нашими експертами за контактним номером телефону й переконатися в цьому самі.