Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Проведення аудиту компанією BuhUa полягає у наданні наступних послуг:

аналіз різної фінансової документації, а також операцій, що здійснюються на їх підставі;
Перевірка фінансової діяльності на відповідність вимогам чинного законодавства;
Консультація щодо усунення помилок та недоліків;
Інші консультації щодо правильності ведення бухобліку та оподаткування згідно з актуальним законодавством України.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Обов’язковий аудит – це процедура незалежної аудиторської перевірки ведення бухобліку та іншої фінансової звітності на підприємстві. Мета аудиту спрямована на підтвердження достовірності та законності усієї фінансової звітності конкретної організації, а також покращення її показників. Завдання перевірки полягає в тому, щоб показати реальний стан фінансової ситуації на підприємстві, яка насамперед необхідна керівнику для прийняття правильних і обдуманих рішень. Результат аудиту допомагає підвищити довіру клієнтів, партнерів, кредиторів та інвесторів до цього підприємства.

Згідно ЗУ «Про аудиторську діяльність», обов’язковий аудит організації (ТОВ, ВАТ) проводиться щорічно. Обов’язкова перевірка стосується багатьох великих підприємств та організацій на території України, серед яких:

 • компанії, які займаються купівлею та продажем цінних паперів;
 • будь-які фінансові установи (банки, кредитні та трастові компанії);
 • страхові організації;
 • громадські акціонерні товариства;
 • інші підприємства, які підлягають аудиту.

Коли аудиторську перевірку нашою компанією буде закінчено, фахівець видасть незалежний аудиторський висновок, який підтвердить правильність ведення бухобліку та іншої фінансової звітності суб’єкта підприємництва. Крім того, аудитори нададуть докладні рекомендації керівництву конкретної організації або підприємства щодо того, як вести бізнес більш ефективно, не порушуючи при цьому законів, і як можна оптимізувати фінансову систему, щоб знизити ризики та втрати.

Послуги з проведення обов’язкового бухгалтерського аудиту від компанії BuhUa надаються кожному клієнту на підставі договору, як того вимагає українське законодавство. Вартість аудиту розраховується індивідуально, залежно від кожної конкретної нагоди, і залежить:

 • від об’єму документів, що перевіряється, та фінансової звітності;
 • від виду діяльності підприємства, що перевіряється;
 • від надання додаткових послуг.

Кожен спеціаліст у сфері надання аудиторських послуг повинен знати всі критерії аудиту та вміти правильно та в найкоротші терміни провести аудит. Тому, якщо ви шукайте саме такого професіонала, який має всі необхідні знання для здійснення аналізу фінансової діяльності вашого підприємства чи компанії – тоді ви потрапили за адресою!

Ви вже зараз можете зв’язатися з нашими експертами за контактним номером телефону і переконатися в цьому самі.

Запишіться на консультацію


 • Технічна бухгалтерія

 • Аутсорсинг, документообіг

 • Аналітична бухгалтерія, консультації