Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Фінансовий аудит – незалежний аналіз і перевірка фінансової звітності й результатів діяльності підприємства. Аудит необхідний для визначення правильності й достовірності бухгалтерського обліку та звітності. Тому дуже важливо знайти для такої роботи дійсно професійних і досвідчених фахівців, які впораються з усіма покладеними завданнями на 100%.

Проведення аудиту фінансової звітності

Обов'язковий аудит проводиться у відповідності зі ст. 8 ЗУ «Про аудиторську діяльність». Ініціативний аудит проводиться тільки на прохання власників компанії.

Аудит фінансової звітності доцільно проводити в таких ситуаціях:

 • при збільшенні статутного капіталу;
 • при перевірці знань і правильності ведення обліку бухгалтерами;
 • при зміні директора або головного бухгалтера;
 • при отриманні ліцензій;
 • для перевірки фінансової звітності перед здачею в органи статистики;
 • при ліквідації підприємства.

Переваги співробітництва з компанією BuhUa

Аудит фінансової діяльності в Києві, що проводиться за допомогою співробітників компанії BuhUa, допоможе вам впевнитися, що з вашою звітністю все в порядку, а ваші дії абсолютно відповідають вимогам українського законодавства та МСФЗ.

Серед інших, не менш важливих, переваг співробітництва з нами:

 1. Наші експерти уважно перепровірять основні показники діяльності підприємств і організацій, тому навіть якщо будуть виявлені деякі помилки, ви зможете отримати правильні рекомендації щодо їхнього усунення й уникнути штрафних санкцій.
 2. Проведення аудиту нашими співробітниками допоможе вам удосконалити фінансову діяльність вашої організації.
 3. Фінансовий контроль і бухгалтерський аудит, котрий ми проведемо, допоможе підтвердити дійсність інформації, яку ви, як керівник, надаєте своїм партнерам.
 4. Внутрішній фінансовий аудит, котрий ми проведемо, допоможе отримати вам ті дані, за допомогою яких ви приймете вірні управлінські рішення без втрат і ризиків.
 5. Аудит фінансових результатів – це повністю конфіденційний захід, результатом якого є звіт, що містить у собі дуже важливу інформацію. Ми розуміємо це, тому, можете не сумніватися, що письмовий висновок експертів отримає тільки керівництво підприємства.

Вартість послуг

Найчастіше, у нашій компанії проводиться договірний спосіб розрахунку ціни, а вартість фінансового аудиту, відповідно, визначається в індивідуальному порядку для кожного нашого клієнта й залежить від таких факторів, як:

 • обсяг роботи;
 • термін, який дається на виконання роботи;
 • кількість фахівців, які знадобляться для успішної перевірки фінансової звітності, зокрема, даних бухгалтерського обліку.

Але, проте, можемо вас запевнити, що вартість аудиту фінансової звітності, проведеного нашими експертами, буде для вас цілком прийнятною й доступною за співвідношенням ціни/якості.

Наші співробітники мають великий досвід роботи в сфері надання бухгалтерських і аудиторських послуг. Ми зможемо уважно перевірити ще раз всю фінансову документацію на вашому підприємстві, на наявність яких-небудь помилок і недостовірних даних. В результаті аудиторської перевірки ви гарантовано отримаєте правильні рекомендації, які допоможуть вам позбутися непотрібних проблем, мінімізувати витрати та усунути існуючі недоліки.

Ви можете зв'язатися з нами та домовитися про проведення аудиту на вашому підприємстві в зручний для вас час!