Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Врегулювання податкових спорів

Судове та досудове врегулювання податкових спорів

Навіть бездоганне ведення бухгалтерського обліку не вбереже вас від спорів з фіскальними органами. Як мінімум, тому що вони можуть помилитися при проведенні перевірки та змусити вас платити непотрібні штрафи або податки. При виникненні будь-яких конфліктів, ви завжди можете звернутися в компанію Buhua. Ми допоможемо вам врегулювати податкові спори, як на досудовій стадії, так і безпосередньо в ході судових розглядів. Наші бухгалтера, проводячи бухгалтерське обслуговування в Києві, мають величезний досвід, який допоможе проаналізувати господарську діяльність вашої організації, а юристи займуться підготовкою скарг і позовів у відповідні інстанції. Спільними зусиллями наша команда фахівців обов'язково знайде спосіб довести вашу правоту й повернути даремно сплачені гроші.

Допомога в вирішенні податкових спорів від провідних спеціалістів

При виникненні конфлікту з податковою службою, в першу чергу, варто спробувати все вирішити, не звертаючись в суд. Це дозволяє прискорити строки влагодження спору й заощадити гроші, як мінімум, не прийдеться платити судові збори. Досудове врегулювання податкових спорів являє собою переговори із представниками фіскальних органів, спрямовані на пошук компромісу. На даній стадії вирішення конфлікту наша компанія пропонує своїм клієнтам наступні юридичні послуги:

  • контроль над ходом і результатами податкової перевірки, аналіз її законності й доцільності;
  • складання звернень щодо заперечення підсумків перевірки для подачі у фіскальну службу;
  • складання скарг, відносно дій податкової служби, для подачі у вищі органі;
  • складання претензій, щодо роботи конкретних представників фіскальної служби;
  • проведення переговорів із представниками податкової служби;
  • вирішення податкових спорів, відносно стягнення зайвих грошових сум з рахунку підприємства, а також їх повернення.

Якщо переговори не допомагають врегулювати податковий спір, то справа передається в суди різного рівня. Компанія Buhua допоможе в вирішенні будь-яких конфліктних ситуацій і пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, включаючи:

  • експертизу документації про проведену податкову перевірку, в першу чергу, акцентуючи увагу на актах перевірки звітності про сплату податків;;
  • складання та подачу звернень до суду;
  • захист позиції клієнта в ході судових розглядів;
  • контроль над виконавчим провадженням.

Вартість послуг

Вартість послуг нашої компанії досить демократична. При формуванні цінової політики ми враховуємо клієнтів з різним рівнем доходу й намагаємося, щоб будь-який бажаючий міг дозволити собі послуги провідного спеціаліста. В основному ціна залежить від обсягу аналітичної роботи, терміновості справи, кількості документів, що оскаржуються, кваліфікації фахівців і складності випадку в цілому.

Слід зазначити, що вирішення податкового спору через суд буде коштувати дорожче, тому що потрібне залучення наших адвокатів для участі в засіданнях.

У підсумку, наші фахівці зроблять все, щоб повернути незаконно утримані податкові суми або штрафи, і змусять фіскальні органи виконувати свої прямі обов'язки.