Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

На стадії досудового вирішення конфлікту наша компанія пропонує такі юридичні послуги:

контроль за ходом та результатами податкової перевірки, аналіз її законності та доцільності;
складання звернень щодо оскарження рішень перевірки для подання до фіскальної служби;
складання скарг щодо дій або бездіяльності податкової служби для подання до вищих органів;
складання претензій щодо роботи конкретних представників фіскальної служби;
проведення переговорів із представниками податкової служби;
вирішення податкових спорів щодо стягнення зайвих грошових сум з рахунку підприємства, а також їх повернення.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Навіть бездоганне ведення бухгалтерського обліку не вбереже вас від суперечок із фіскальними органами. Як мінімум, тому що вони можуть помилитися під час проведення перевірки та змусити вас сплачувати непотрібні штрафи чи податки. У разі виникнення будь-яких конфліктів, ви завжди можете звернутися до компанії BuhUa. Наші бухгалтери, надаючи бухгалтерське обслуговування, мають величезний досвід, який допоможе проаналізувати господарську діяльність вашої організації, а юристи займуться підготовкою скарг та позовів у відповідні інстанції. Спільними зусиллями наша команда фахівців обов’язково знайде спосіб довести вашу правоту та повернути даремно сплачені гроші. Ми допоможемо вам у врегулюванні податкових спорів як на досудовій стадії, так і безпосередньо в ході судових розглядів.

При виникненні конфлікту з податковою службою насамперед варто спробувати все вирішити, не вдаючись до допомоги суду. Це дозволяє прискорити терміни вирішення спору та заощадити гроші, як мінімум, не доведеться сплачувати судові збори. Досудове врегулювання податкових спорів є переговорами з представниками фіскальних органів, спрямовані на пошук компромісу.

Якщо переговори не допомагають вирішити податкову суперечку, то справа передається до судів різного рівня. Компанія BuhUa допоможе у вирішенні будь-яких конфліктних ситуацій та пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, включаючи:

  • експертизу документації про проведену податкову перевірку, насамперед, акцентуючи увагу на актах перевірки звітності про сплату податків;
  • складання та подання звернень до суду;
  • захист позиції клієнта під час судових розглядів;
  • контроль за виконавчим провадженням.

Вартість послуг нашої компанії дуже демократична. При формуванні цінової політики ми враховуємо клієнтів з різним рівнем доходу і намагаємося, щоб будь-який бажаючий міг дозволити собі послуги провідного спеціаліста. В основному ціна залежить від обсягу аналітичної роботи, терміновості справи, кількості документів, що оспорюються, кваліфікації фахівців і складності випадку в цілому.

Слід зазначити, що рішення податкової суперечки через суд коштуватиме дорожче, оскільки передбачає залучення наших адвокатів для участі у засіданнях.

У результаті наші фахівці зроблять все, щоб повернути незаконно утримані податкові суми або штрафи, і змусять фіскальні органи виконувати свої прямі зобов’язання.

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації