Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Податковий консультант BuhUa зможе надати для свого клієнта такі консультаційні послуги:

консультування щодо вибору системи оподаткування та інших питань, що виникають під час роботи підприємства чи організації;
аналіз кожного податкового ризику під час укладання угоди, підписання договору;
допомога у реорганізації підприємства чи організації, допомога у створенні нової бізнес-структури відповідно до обраної чи чинної системи оподаткування;
податкова юридична консультація з будь-яких інших питань, що стосуються чинного законодавства.
податкова допомога від юристів та адвокатів, які зможуть допомогти вирішити податкові спори (оскарження рішень фіскальних органів, представництво у суді);

Можливо, у Вас є питання?

Дізнайтесь чим ми можемо бути корисні вам та вашій компанії
Залишити заявку

Для кого ми працюємо

* від реєстрації до ліквідації, від малих до великих, єдиний податок чи загальна система, складний ПДВ, заробітна плата, підприємства 40 млн +, фінансовий моніторинг та податкове резидентство, допоможемо вам відволіктись від всього цього та займатись своїм бізнесом.

Досить часто у податковому законодавстві змінюються закони. Встежити за всіма змінами самостійно – не так просто. Саме тому вам може знадобитися податкова консультація. Податковий юрист зможе провести відповідне податкове консультування та відповісти на всі ваші питання щодо вибору чи оптимізації чинної системи оподаткування, проаналізувати майбутню угоду на відповідність вимогам актуального українського законодавства.

Консультація з податкових питань може знадобитися як на початку підприємницької діяльності, так і під час функціонування підприємства чи організації (наприклад, під час реорганізації). Грамотні поради та рекомендації від фахівців допоможуть мінімізувати оподаткування та провести тим самим правильну реорганізацію, або навіть створити нові відділення, або філії підприємства без будь-яких фінансових та податкових ризиків.

Кваліфікована юридична консультація з податків допоможе підприємцям підвищити ефективність у формуванні та здачі декларацій та іншої документації у необхідні терміни, знизити ризики їх неприйняття через порушення вимог, що виносяться до змісту та форми. Це також допоможе уникнути різних штрафів, які зазвичай накладають на підприємство в подібних випадках.

Консультації фахівців із компанії BuhaUa допоможуть вам вирішити будь-які податкові питання! Навіть якщо справа дійде до суду, ви завжди зможете розраховувати на підтримку одного з найдосвідченіших адвокатів нашої компанії. Ми зможемо оскаржити рішення фіскальних органів та за необхідності захистити ваші інтереси та інтереси вашого підприємства в суді.

Усі консультації з податків надаються виключно досвідченими фахівцями, які добре знайомі з податковим правом та новими змінами у ньому. Послуги податкового консультанта з нашої компанії BuhUa надаються як для фізичних, так і юридичних осіб на дуже вигідних умовах. Уточнити будь-яку інформацію та поставити будь-які питання, що цікавлять, ви можете вже зараз за контактним номером телефону.


Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Бажаєте обговорити
співпрацю особисто?


  • Податкова консультація

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації