Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Податкова консультація

Досить часто в податковому законодавстві міняються закони. Устежити за всіма змінами самостійно – не так просто. Саме тому вам може знадобитися податкова консультація. Податковий юрист зможе провести відповідне податкове консультування та відповісти на всі ваші питання, що стосуються вибору або оптимізації діючої системи оподаткування, проаналізувати майбутню угоду на відповідність вимогам актуального українського законодавства.

Коли потрібна консультація по податках?

Консультація з податкових питань може знадобитися як на початку підприємницької діяльності, так і під час функціонування підприємства або організації (наприклад, під час проведення реорганізації). Грамотні поради та рекомендації від фахівців допоможуть мінімізувати оподаткування та провести тим самим правильну реорганізацію, або навіть створити нові відділення, чи філії підприємства без яких-небудь фінансових і податкових ризиків.

Кваліфікована юридична консультація по податках допоможе підприємцям підвищити ефективність у формуванні й здачі декларацій та іншої документації в необхідний термін, знизити ризики їхнього неприйняття через порушення вимог, які виносяться до змісту й форми. Це також допоможе уникнути різних штрафів, які, зазвичай, накладають на підприємство в подібних випадках.

Консультації фахівців із компанії BuhaUa допоможуть вам вирішити будь-які податкові питання! Навіть якщо справа дійде до суду, ви завжди зможете розраховувати на підтримку одного з досвідчених адвокатів нашої компанії. Ми зможемо оскаржити рішення фіскальних органів та при необхідності захистити ваші інтереси й інтереси вашого підприємства в суді.

Допомога від компанії BuhUa

Податковий консультант із BuhUa зможе надати для свого клієнта наступні консультаційні послуги:

  • консультування з вибору системи оподаткування та інших питань, що виникають під час роботи підприємства або організації;
  • аналіз кожного податкового ризику під час укладення угоди, підписання договору;
  • допомога в реорганізації підприємства або організації, допомога в створенні нової бізнес-структури відповідно до обраної або діючої системи оподаткування;
  • податкова допомога від юристів і адвокатів, які зможуть допомогти вирішити податкові суперечки (оскарження рішень фіскальних органів, представництво в суді);
  • податкова юридична консультація з будь-яких інших питань, що стосуються діючого українського законодавства.

Усі консультації по податках надаються винятково досвідченими фахівцями, які добре знайомі з податковим правом і новими змінами в ньому. Послуги податкового консультанта з нашої компанії BuhUa надаються як для фізичних, так і для юридичних осіб на досить вигідних умовах. Уточнити будь-яку інформацію й задати будь-які питання, що цікавлять, ви можете вже зараз за контактним номером телефону.