Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Відновлення бухгалтерського обліку

Відновлення бухгалтерського та податкового обліку Київ

Відновлення бухгалтерського та податкового обліку – це вимушена процедура при повній або частковій втраті документації підприємства. Дану процедуру можна довірити лише фахівцям. Адже вона вимагає особливої підготовки та глибоких знань. Навіть найменша помилка при відновленні даних може викликати масу штрафних санкцій. При зверненні до компанії Buhua у м. Київ, вам не варто переживати про подібні проблеми. Усі наші співробітники – це грамотні фахівці, що володіють престижною освітою і мають багаторічний досвід. В результаті нашої роботи ви отримаєте повне відновлення системи бухгалтерського та податкового обліку, а також, за бажанням – подальшу постановку та ведення обліку. Також, ми перевіримо існуючу документацію на помилки і виправимо їх. У підсумку, ми доб'ємося бездоганного бухобліку на вашому підприємстві, що дозволить уникнути проблем з фіскальними органами.

Виберіть яка послуга вас цікавить

 

Бухгалтерське обслуговування ФОП

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць

Дізнатись детальніше

Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць

Дізнатись детальніше

 

Порядок відновлення бухобліку

Відновлення бухгалтерського обліку – це досить складна та трудомістка процедура. Лише висококваліфікований фахівець зможе правильно її провести, щоб навіть при ретельній податковій перевірці не було до чого причепитися. Відновлення бухгалтерського обліку та звітності має наступний порядок:

  1. Комплексний аналіз ведення бухобліку. Фахівці оцінять стан бухгалтерії на підприємстві й перевірять документацію на наявність помилок. Також, складуть план по відновленню втрачених частин в обліку.
  2. Складання регістрів та обов'язкових звітів.
  3. Відновлення документів (якщо потрібно).
  4. Складання звітів за певний період.

Наша компанія в Києві пропонує своїм клієнтам комплексне відновлення бухобліку будь-якого підприємства, незалежно від його виду діяльності й типу системи оподаткування. Уся робота буде виконана оперативно та якісно. Складно точно сказати, скільки потрібно часу на відновлення бухгалтерського й податкового обліку. Адже все буде залежати від обсягу втраченої документації. Але при вашому бажанні, ми можемо направити більше фахівців, щоб максимально зменшити строки.

Послуги від провідних спеціалістів і їх вартість

Компанія Buhua пропонує широкий спектр бухгалтерських послуг своїм клієнтам. Ми гарантуємо індивідуальний підхід і високий рівень сервісу. Найчастіше ми підбираємо пакет послуг на консультації, залежно від ваших потреб і побажань. Наприклад, ми пропонуємо:

  • сортування фінансових звітів та їх обробку;
  • проведення втрачених бухгалтерських операцій;
  • аналіз фінансової документації, аудит її оформлення та заповнення;
  • оцінка ведення регістрів, а також їх складання;
  • складання фінансових звітів згідно з діючим законодавством України.

Вартість послуг відновлення бухобліку нашими фахівцями досить демократична. Ціна в основному залежить від обсягу втраченої документації, виду діяльності фірми, системи оподаткування та інших особливостей випадку. Але в будь-якому разі ми зможемо підібрати прийнятний варіант для вас. Адже при формуванні цінової політики, ми враховували підприємців з різним рівнем доходу. Ми працюємо, щоб допомагати людям, і вважаємо, що кожний заслуговує провідного фахівця.


Запишіться на консультацію

Технічна бухгалтерія

Аутсорсинг, документообіг

Аналітична бухгалтерія, консультації

Залишити заявку

Як зрозуміти яку систему оподаткування вибрати?

Статтю редагував експерт
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна - експерт з бухгалтерського та податкового обліку з багаторічним досвідом роботи.