Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Ми пропонуємо:

сортування фінансових звітів та їх обробку;
проведення втрачених бухгалтерських операцій;
аналіз фінансової документації, аудит її оформлення та заповнення;
оцінка ведення регістрів, і навіть їх складання;
складання фінансових звітів згідно з чинним законодавством України.

Вартість послуг з бухгалтерських консультацій та супроводу

ФОП
Бухгалтерське обслуговування
ТОВ
Бухгалтерське обслуговування
img
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць
img
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць
Ви можете замовити повне бухгалтерське обслуговування або одну з послуг, зазначених вище, окремо. Крім цього, ми надаємо бухгалтерські послуги не тільки на території м. Київ, але й по всій Україні дистанційно.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Відновлення бухгалтерського та податкового обліку – це вимушена процедура за повної чи часткової втрати документації підприємства. Цю процедуру можна довірити лише фахівцям. Адже вона потребує особливої підготовки та глибоких знань. Навіть найменша помилка при відновленні даних може спричинити масу штрафних санкцій. При зверненні до компанії BuhUa в м. Київ вам не варто перейматися подібними проблемами. Всі наші співробітники – це грамотні фахівці, які мають престижну освіту і багаторічний досвід. В результаті нашої роботи ви отримаєте повне відновлення системи бухгалтерського та податкового обліку, а також, за бажанням – подальшу постановку та ведення обліку. Також, ми перевіримо існуючу документацію щодо помилок і виправимо їх. У результаті ми досягнемо бездоганного бухобліку на вашому підприємстві, що дозволить уникнути проблем з фіскальними органами.

Відновлення бухгалтерського обліку – це досить складна та трудомістка процедура. Лише висококваліфікований фахівець зможе грамотно її провести, щоб навіть за ретельної податкової перевірки не було до чого причепитися. Відновлення бухгалтерського обліку та звітності має такий порядок:

  1. Комплексний аналіз ведення бухобліку. Фахівці оцінять стан бухгалтерії на підприємстві та перевірять документацію на наявність помилок. Також складуть план з відновлення втрачених частин в обліку.
  2. Складання регістрів та обов’язкових звітів.
  3. Відновлення документів (якщо потрібно).
  4. Складання звітів за певний період.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам комплексне відновлення бухобліку будь-якого підприємства, незалежно від його виду діяльності та типу системи оподаткування. Вся робота буде виконана оперативно та якісно. Важко сказати, скільки займе відновлення бухгалтерського та податкового обліку. Адже все залежатиме від обсягу загубленої документації. Але за вашого бажання ми можемо направити більше фахівців, щоб максимально стиснути терміни.

Наша компанія BuhUa пропонує широкий спектр бухгалтерських послуг своїм клієнтам. Ми гарантуємо індивідуальний підхід та високий рівень сервісу. Найчастіше ми підбираємо пакет послуг на консультації, залежно від ваших потреб та побажань.

Вартість послуг з відновлення бухобліку нашими фахівцями вельми демократична. Ціна переважно залежить від обсягу втраченої документації, виду діяльності фірми, системи оподаткування та інших особливостей випадку. Але в будь-якому випадку ми зможемо підібрати прийнятний варіант для вас. Адже при формуванні цінової політики ми враховували підприємців із різним рівнем доходу. Ми працюємо, щоб допомагати людям, і вважаємо, що кожен заслуговує на хорошого спеціаліста.


Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації