Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Наші фахівці зможуть надати такі послуги бухгалтерського обслуговування своїм клієнтам:

аналіз фінансової документації;
допомога у складанні бухгалтерської та фінансової звітності для надання їх до міністерства доходів та зборів України;
консультація з фінансових питань;
подання необхідних даних про діяльність підприємства чи організації до різних державних органів та фондів;
допомога у складанні та веденні кадрових документів;
обчислення та нарахування зарплати працівникам;
юридична консультація щодо інших питань, що стосуються податкового, фінансового та цивільного законодавства України.
Увага!

Також нагадаємо, що ви можете передати свій бухгалтерський облік у будь-якому стані та на будь-якому етапі діяльності підприємства чи організації.

Зазвичай приватним підприємцям в Україні доводиться вирішувати безліч найрізноманітніших завдань, займаючись своїм бізнесом, у тому числі справами бухгалтерії. Необхідно дійсно мати безліч вільного часу, бути поінформованим щодо ведення звітності, законів і мати залізні нерви, щоб упоратися з усім цим. Наша компанія BuhUa пропонує бухгалтерське обслуговування ФОП (СПД, ПП) у Києві кожному підприємцю, який дійсно хоче налагодити справи всередині свого підприємства чи організації, викроївши для себе тим більше часу для основної діяльності.

Комплексне бухгалтерське обслуговування підприємців у м. Київ, бухгалтерський аутсорсинг, встановлення УСН, оподаткування ФОП – це все та багато іншого можуть запропонувати вам наші досвідчені співробітники. Ми уважно ставимося до кожного конкретного випадку, надаємо допомогу у веденні бухгалтерії, допомагаємо з її вдосконаленням та оптимізацією, готові як до короткострокових, так і до довгострокових взаємин зі своїм клієнтом.

Замовляючи послуги бухгалтера в нашій компанії BuhUa, ви гарантовано отримаєте відповідальних виконавців, а також багато в чому заощадите, не витрачаючи кошти на офіційну зарплату.

Можемо вас запевнити, що звернувшись до нас, ви більше не ставитимете зайвих питань про те, скільки коштує професійний бухгалтерський супровід, оскільки вартість цілком доступна. Але уточнити ціни на бухгалтерські послуги для фізичних осіб (ФОП, СПД, ПП), замовити послуги фахівців, підписати договір на постійне обслуговування, а також поставити будь-які питання, що цікавлять, можна, звернувшись до наших співробітників за контактним номером телефону компанії.

Вартість послуг із ведення бухгалтерського обліку ФОП:

Ведення бухгалтерського обліку ФОП

Немає діяльності
від 750 грн (місяць)

Ведення бухгалтерського обліку ФОП

Мінімальна діяльність
від 1500 грн (місяць)
Вартість бухгалтерського обслуговування ФОП (СПД, ПП) залежатиме від наступних факторів:

 • від виду діяльності підприємства;

 • від доходів, оборотів підприємства;

 • від кількості співробітників на підприємстві;

 • від обсягів передбачуваної роботи та часу, який доведеться витратити на її виконання.

Поширені питання

Які документи мають бути у фізичної особи — приватного підприємця?

Підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат, а також мати документи, що підтверджують походження товару (ст. 177. 10 Податкового кодексу) та витрати підприємця.

Щодо інших суб’єктів господарювання, вони повинні вести облік доходів та витрат на підставі первинних документів, а саме:

 • первинних документів;

 • регістрів бухгалтерського обліку;

 • фінансової звітності;

 • інших документів, що підтверджують нарахування та сплату податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством (ст. 44 Податкового кодексу).

Підприємці, які працюють на єдиному податку зобов’язані вести Книгу обліку доходів і мати в наявності первинні документи, що підтверджують доходи та витрати, без внесення до бухгалтерських реєстрів або відображення в обліку.

Який термін зберігання Книги обліку доходів та витрат підприємця?

Строк зберігання Книги підприємця складає 1095 днів із дня останнього запису. Для її зберігання спеціальне місце не передбачено, але вона має бути надана на перевірку на вимогу перевіряючого своєчасно.

Чи має право фізична особа-підприємець, який закрив свою діяльність, знову зареєструвати підприємницьку діяльність?

Законодавством не передбачено обмежень щодо припинення та знову відкриття підприємницької діяльності. Основна умова — не порушувати законодавство щодо постановки та зняття з обліку як підприємця.

Чим обмежується відповідальність приватного підприємця?

За своїми зобов’язаннями фізична особа-підприємець відповідає своїм майном. У разі, якщо майно спільне, то стягнення боргу чи збитків можливе з допомогою частки підприємця у спільному майні.

Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


 • Технічна бухгалтерія

 • Аутсорсинг, документообіг

 • Аналітична бухгалтерія, консультації