Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

ФОП
Бухгалтерський аутсорсинг
ТОВ
Бухгалтерський аутсорсинг
img
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць
img
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць
Ви можете замовити повне бухгалтерське обслуговування або одну з послуг, зазначених вище, окремо. Крім цього, ми надаємо бухгалтерські послуги не тільки на території м. Київ, але й по всій Україні дистанційно.

Наші фахівці зможуть надати такі послуги бухгалтерського аутсорсингу своїм клієнтам:

відновлення бухгалтерського обліку;
допомога з вибором оптимальної системи оподаткування та схеми ведення бухобліку;
експертиза/аудит ведення обліку;
роботи з банківськими операціями;
допомога з нарахуванням зарплати працівникам підприємства;
формування та здавання бухгалтерських та податкових звітів;
консультування під час виникнення конфліктної ситуації із податковими органами;
оскарження рішення фіскальних органів;
консультування під час підготовки до обшуку, проведення виїмок та інших дій, які здійснюються контролюючими органами;
юридичне обслуговування
Ви можете вибрати один із зручних варіантів обслуговування, замовивши повне бухгалтерське обслуговування або часткове ведення бухгалтерського обліку, тобто одну з перерахованих вище послуг окремо. Підписавши договір на бухгалтерський аутсорсинг з нами, ви й самі відчуєте всі переваги такої співпраці, адже зможете значно підвищити ефективність роботи бухгалтерії, забезпечивши тим самим стабільність свого бізнесу.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Підприємці, які помічають, що їхні штатні бухгалтери не справляються зі своїми обов’язками або розуміють, що зміст співробітників бухгалтерії обходиться для підприємства надто дорого, часто замислюються над тим, щоб замовити аутсорсинг бухгалтерських послуг.

Компанія BuhUA пропонує своїм клієнтам віддалене бухгалтерське обслуговування підприємств або організацій (ФОП, СПД, ТОВ), незалежно від чинної системи оподаткування та виду діяльності.

Якщо ви хочете замовити аутсорсинг бухгалтерського обліку – тоді ви звернулися до потрібної компанії. У першу чергу, бухгалтерський аутсорсинг, що надається фахівцями з BuhUA –; це гарантована якість послуг, що дистанційно надаються. Адже ви довіряєте бухгалтерський облік свого підприємства чи організації не одному штатному бухгалтеру, а цілій команді висококваліфікованих фахівців, які добре знайомі як із веденням бухгалтерії, так і з українським фінансовим, податковим, господарським, адміністративним законодавством загалом. Іншими словами, замість штатного співробітника, який працює тільки у своїй профільній сфері діяльності, ви отримуєте універсального фахівця, який зможе надати як бухгалтерські послуги, так і юридичні.

Ще одна вагома причина того, чому вам знадобиться бухгалтер на аутсорсингу – це вигода у фінансовому плані. Звертаючись до BuhUA, вам не доведеться дбати про виплату щомісячної зарплати для штатного персоналу та інші витрати, які підуть на оренду приміщення, обладнання робочого місця та купівлю ліцензійних програм з подальшим їх оновленням.

Окрім іншого, штатний працівник може захворіти, взяти відпустку або зовсім звільнитися. Наш фахівець ніколи не підведе свого клієнта та його бізнес! Навіть якщо один із фахівців захворіє, його зможе замінити інший, не менш професійний співробітник.

Наша компанія гарантує якісне виконання замовлених робіт в обумовлений термін, повне збереження комерційної таємниці вашого підприємства. А вартість бухгалтерського аутсорсингу у нашій компанії BuhUA вас приємно здивує!


Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Хочете обговорити
або замовити аудит?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться
з Вами найближчим часом