Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Аутсорсинг бухгалтерських послуг в Києві

Підприємці, котрі помічають, що їхні штатні бухгалтери не справляються зі своїми обов'язками або розуміють, що утримування співробітників бухгалтерії обходиться для підприємства занадто дорого, часто замислюються про те, щоб замовити аутсорсинг бухгалтерських послуг.

Виберіть яка послуга вас цікавить

 

Бухгалтерське обслуговування ФОП

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць

Дізнатись детальніше

Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць

Дізнатись детальніше

 

Компанія BuhUA пропонує своїм клієнтам віддалене бухгалтерське обслуговування підприємств або організацій (ФОП, СПД, ТОВ), незалежно від діючої системи оподаткування та виду діяльності. У комплексний бухгалтерський супровід на аутсорсингу входить:

  • відновлення бухгалтерського обліку;
  • допомога з вибором оптимальної системи оподаткування й схеми з ведення бухобліку;
  • експертиза/аудит ведення обліку;
  • допомога з нарахуванням зарплати співробітникам підприємства;
  • роботи з банківськими операціями;
  • формування й здача бухгалтерських та податкових звітів;
  • консультування під час виникнення конфліктної ситуації з податковими органами;
  • оскарження рішення фіскальних органів;
  • консультування під час підготовки до обшуку, проведення вилучень та інших дій, що здійснюються контролюючими органами;
  • юридичне обслуговування.

Ви можете вибрати один зі зручних варіантів обслуговування, замовивши повне бухгалтерське обслуговування або часткове ведення бухгалтерського обліку, тобто одну з послуг, перерахованих вище, окремо. Підписавши договір на бухгалтерський аутсорсинг із нами, ви й самі відчуєте всі переваги такого співробітництва, адже зможете значно підвищити ефективність роботи бухгалтерії, забезпечивши тим самим стабільність свого бізнесу.

Переваги аутсорсинга бухгалтерських послуг

Якщо ви хочете замовити аутсорсинг бухгалтерського обліку – тоді ви звернулися в потрібну компанію. В першу чергу, бухгалтерський аутсорсинг, що надається фахівцями з BuhUA – це гарантована якість дистанційно наданих послуг. Адже ви довіряєте бухгалтерський облік свого підприємства або організації не одному штатному бухгалтерові, а цілій команді висококваліфікованих фахівців, які добре знайомі як із веденням бухгалтерії, так і з українським фінансовим, податковим, господарським, адміністративним законодавством в цілому. Інакше кажучи, замість штатного співробітника, що працює тільки у своїй, профільній сфері діяльності, ви отримуєте універсального фахівця, який зможе надати як бухгалтерські послуги, так і юридичні.

Ще одна вагома причина того, чому вам згодиться бухгалтер на аутсорсингу – це вигода в грошовому плані. Звертаючись в BuhUA, вам не доведеться піклуватися про виплату щомісячної зарплати для штатного персоналу й інших видатків, які підуть на оренду приміщення, устаткування робочого місця та придбання ліцензійних програм із наступним їхнім оновленням.

Крім цього, штатний працівник може захворіти, взяти відпустку або зовсім звільнитися. Наш фахівець ніколи не підведе свого клієнта і його бізнес! Навіть якщо один із фахівців занедужає, його зможе замінити інший, не менш професійний співробітник.

Наша компанія гарантує якісне виконання замовлених робіт в обумовлений термін та повне збереження комерційної таємниці вашого підприємства. А вартість бухгалтерського аутсорсинга в компанії BuhUA вас приємно здивує!


Запишіться на консультацію

Технічна бухгалтерія

Аутсорсинг, документообіг

Аналітична бухгалтерія, консультації

Залишити заявку

Як зрозуміти яку систему оподаткування вибрати?

Статтю редагував експерт
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна - експерт з бухгалтерського та податкового обліку з багаторічним досвідом роботи.