Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексний та індивідуальний підхід, а також широкий спектр послуг, включаючи:

ведення переговорів із представниками податкових органів від вашої особи з будь-яких питань, пов’язаних із перевіркою;
контроль за ходом податкової перевірки (співробітники нашої компанії будуть присутні при спілкуванні з представниками податкової служби);
перевірка законності та правомірності будь-якої дії чи вимоги з боку представників податкових органів;
підготовка документації, яка потрібна на податкової перевірки;
правовий захист при вилученні будь-якої документації на підприємстві;
опрацювання ліній поведінки персоналу, і навіть клієнта під час проведення податкової перевірки;
підготовка та подання акта заперечення.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Проведення податкової перевірки – це процедура державного контролю за діяльністю підприємства. І якщо ви володієте бізнесом, то рано чи пізно доведеться зіштовхнутися з фіскальними органами влади. Компанія BuhUa пропонує своїм клієнтам супровід податкових перевірок. Не варто побоюватися податкових перевірок, проте ставитися до них потрібно серйозно. Вони спрямовані на виявлення помилок у веденні бухгалтерського обліку на вашому підприємстві, ухилення від сплати податків та інше. Навіть за бездоганної документації представники фіскальної служби можуть до чогось причепитися або просто помилитися під час проведення розрахунків. У результаті вас змусять платити непотрібні штрафи. Щоб уникнути зайвих проблем, краще скористатися за допомогою фахівців. Ми простежимо за діями працівників податкової служби та проконтролюємо, щоб усе відбувалося згідно із законодавством України.

Самостійно проконтролювати перебіг податкової перевірки дуже важко. Ви не тільки маєте бути гранично уважними, а й розумітися на законодавстві України. Неможливо швидко вивчити всі кодекси, та й нема чого, адже завжди можна звернутися до фахівців. Професійна допомога досвідчених бухгалтерів та юристів потрібна не тільки для того, щоб податкова перевірка пройшла згідно із законодавчими нормами, а й у разі оскарження її рішень.

Фахівці нашої компанії можуть супроводжувати податкову перевірку у всіх районах м. Києва.

Загалом наші фахівці зроблять все для захисту інтересів клієнта і простежать, щоб його законні права не були порушені. Завдяки багаторічному досвіду ми роз’яснимо порядок проведення податкової перевірки та повноваження співробітників фіскальних органів. Усі неправомірні дії з боку представників влади будуть миттєво припинені. Якщо ви не будете згодні з результатами перевірки, то наші фахівці допоможуть їх оскаржити, підготувавши необхідну доказову базу вашої правоти, та доб’ються зниження суми штрафу. У деяких випадках навіть повністю його уникнути. Наша компанія BuhUa проводить оскарження рішень податкової служби та врегулювання будь-яких суперечок з нею на досудовій стадії щодо засобів переговорів та подання скарг, а також безпосередньо в ході судових розглядів, надаючи юридичні послуги.

Цінова політика компанії дуже демократична. Вона виходить з принципах загальнодоступності. Адже ми вважаємо, що будь-який підприємець, незалежно від рівня доходу, повинен мати можливість найняти хорошого фахівця. Остаточна вартість послуг індивідуальна та багато в чому залежить від ситуації. Ціна послуги змінюється в залежності від виду діяльності підприємства, обсягів документації та іншого. Щоб дізнатися, скільки коштує супровід податкової перевірки у вашому випадку, запишіться на консультацію до одного з наших фахівців або залиште свою заявку на сайті.

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації