Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Супровід податкових перевірок

Послуги супроводу податкових перевірок у Києві

Проведення податкової перевірки – це процедура державного контролю діяльності підприємства. І якщо ви володієте бізнесом, то рано або пізно вам доведеться стикнутися з фіскальними органами влади. Компанія Buhua у Києві пропонує своїм клієнтам супровід податкових перевірок. Не варто боятися податкових перевірок, проте, ставитися до них потрібно серйозно. Вони спрямовані на виявлення помилок у веденні бухгалтерського обліку на вашому підприємстві, ухиляння від сплати податків та іншого. Навіть при бездоганній документації, представники фіскальної служби можуть до чогось причепитися або просто помилитися при проведенні розрахунків. У підсумку, вас змусять платити непотрібні штрафи. Щоб уникнути зайвих проблем, краще скористатися допомогою фахівців. Ми простежимо за діями співробітників податкової служби й проконтролюємо, щоб усе відбувалося згідно з законодавством України.

Допомога фахівців при проведенні податкової перевірки

Самостійно проконтролювати хід податкової перевірки досить важко. Ви не тільки повинні бути максимально уважні, але й розбиратися в законодавстві України. Не можливо швидко вивчити всі кодекси, та й навіщо, адже завжди можна звернутися до фахівців. Професійна допомога досвідчених бухгалтерів та юристів потрібна не тільки для того, щоб податкова перевірка пройшла згідно з законодавчими нормами, але й у випадку оскарження її підсумків.

Фахівці нашої компанії можуть супроводжувати податкову перевірку в усіх районах Києва. Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексний і індивідуальний підхід, а також широкий спектр послуг, включаючи:

  • ведення переговорів з представниками податкових органів від вашої особи з будь-яких питань, пов'язаних з перевіркою;
  • контроль над проведенням податкової перевірки (співробітники нашої компанії будуть присутні при спілкуванні з представниками податкової служби);
  • перевірка законності й правомірності будь-якої дії або вимоги з боку представників податкових органів;
  • підготовка документації, необхідної для податкової перевірки;
  • правовий захист при вилученні будь-якої документації на підприємстві;
  • розробка ліній поведінки персоналу, а також клієнта при проведенні податкової перевірки;
  • підготовка та подача акту заперечення.

В цілому, наші фахівці зроблять усе для захисту інтересів клієнта й простежать, щоб його законні права не були порушені. Завдяки багаторічному досвіду, ми роз'яснимо порядок проведення податкової перевірки та повноваження співробітників фіскальних органів. Усі неправомірні дії з боку представників влади будуть миттєво припинені. Якщо ви будете не згодні з результатами перевірки, то наші фахівці допоможуть їх оскаржити, підготувавши необхідну доказову базу вашої правоти, і доб'ються зниження суми штрафу. У деяких випадках виходить навіть повністю його уникнути. Наша компанія Buhua проводить оскарження рішень податкової служби й врегулювання будь-яких спорів з нею на досудовій стадії, шляхом переговорів і подачі скарг, а також безпосередньо в ході судових розглядів, надаючи юридичні послуги.

Вартість послуг

Цінова політика компанії досить демократична. Вона базується на принципах загальнодоступності. Адже ми вважаємо, що будь-який підприємець, незалежно від рівня доходу, повинен мати можливість найняти провідного фахівця. Остаточна вартість послуг індивідуальна й багато в чому залежить від ситуації. Ціна послуги міняється залежно від виду діяльності підприємства, обсягів документації та іншого. Щоб довідатися, скільки коштує супровід податкової перевірки у вашому випадку, запишіться на консультацію до одного з наших фахівців або залишіть свою заявку на сайті.