Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Аудиторська перевірка

Бухгалтерський аудит – послуги в Києві

Аудиторська перевірка буде корисна, як для великих підприємств, так і для представників малого бізнесу. Бухгалтерський аудит допомагає перевірити правильність і точність бухгалтерської документації, а особливо звітності, будь-якої організації. Його проводять аудитори, яких надає спеціалізована компанія. Результатом аудиторської перевірки є особливий звіт, де вказується об'єктивна оцінка правильності ведення бухгалтерського обліку та, крім того, даються рекомендації з усунення виявлених у ньому недоліків.

Компанія Buhua у м. Київ із задоволенням допоможе провести бухгалтерський аудит на вашому підприємстві в максимально стислий термін. Наші аудитори можуть оперативно перевірити вашу документацію по двом напрямкам:

  • згідно ПСБО;
  • згідно МСФЗ.

Варто відзначити, що ми можемо перевірити, як бухгалтерію в цілому, так і зробити аудит окремих звітів або навіть їх елементів. Те ж саме стосується й періоду, за який проводитися аудиторська перевірка. Ми рекомендуємо проводити бухгалтерський аудит щокварталу або, як мінімум, два рази на рік для того, щоб ваш бухгалтер зміг поступово та вчасно внести необхідні корективи.

Причини проведення аудиторської перевірки

Навіть людям з великим штатом бухгалтерів, не говорячи вже про ФОП, які часто самостійно здають звітність у податкову службу, необхідне проведення аудиторської перевірки. Адже завжди має місце людський фактор – ваші співробітники можуть помилитися в якому-небудь документі, що призведе до штрафних санкцій у випадку перевірки фіскальними органами. Крім того, у вашого бухгалтера може виявитися недостатньо досвіду та кваліфікації, щоб грамотно побудувати облік у вашій компанії. Щоб налагодити бухоблік, потрібно хоча б 2 рази на рік проводити аудит. Він дозволяє вчасно виявити всі помилки та неточності у веденні бухобліку, а також правильно виправити їх. Бухгалтерський аудит або ініціативний аудит помітно знижує будь-які господарські, фінансові, податкові ризики підприємства та, крім цього, виключає можливість одержати великі штрафи. Завчасно проведений аналіз документації та звітності підготує вас до будь-якої перевірки контролюючих державних органів. Варто відзначити, що правильно складені фінансові звіти дають можливість приймати вірні управлінські рішення. Після роботи наших аудиторів, ви отримаєте точні цифри та зможете діяти винятково в інтересах вашої компанії.

Також, існують інші причини, щоб замовити бухгалтерський аудит:

  • Вимога партнерів або інверторів компанії. Люди, що вкладають гроші в бізнес, часто прагнуть почути об'єктивну думку про справи підприємства та перевірити правильність сплати податків.
  • Покупка або продаж фірми. Це необхідна процедура в цьому випадку. Адже потрібно точно знати, наскільки чесне підприємство, як платник податків, і наскільки успішна його діяльність в цілому. Всю цю інформацію легко отримати з фінансової звітності, звичайно, після того, як буде перевірена її точність.
  • Зміна керівництва або штату бухгалтерів. Перед тим, як звільнити людей, що мають відношення до фінансової діяльності компанії, краще перевірити виконану ними роботу. Так ви зможете висунути претензії та, безумовно, виправити їхні помилки.

Ви можете звернутися в нашу компанію в будь-який зручний час. Ми обов'язково складемо для вас зручний графік проведення аудиту. Крім того, ми можемо залучити більше фахівців і зробити терміновий аналіз вашого бухобліку.

Переваги компанії Buhua

Компанія Buhua в Києві завжди готова допомогти підприємцям розібратися в бухгалтерському обліку та перевірити правильність його ведення. У нас працюють тільки професійні аудитори, завдяки яким робота виконується якісно та максимально швидко. Звернувшись до нас, ви, безсумнівно, відчуєте різницю та всі переваги, серед яких:

  • Високий рівень якості та оперативність виконання послуг. Наш аудит гарантовано буде корисний вашому бізнесу. Адже ми маємо практичний досвід у веденні бухгалтерської, фінансової, а також правової діяльності в різних організаціях, аудиторських компаніях, державних і фіскальних службах. Ми точно знаємо, на що звертати увагу і як виправити помилки в бухобліку.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Глибокий рівень знань, практичний досвід і високий професіоналізм дозволяє нашим аудиторам зробити комплексний аналіз вашого підприємства, виділити його сильні та слабкі сторони. Ми не тільки можемо виявити та виправити помилки, але й запропонувати унікальну методику з ефективної організації податкового, а також фінансового обліку, яка буде розроблена спеціально для вашої фірми.
  • Доступна вартість аудиту. Ціни на послуги досить індивідуальні та встановлюються на договірній основі. Ми також пропонуємо своїм клієнтам гнучку систему оплати.

Всю докладну інформацію ви можете довідатися, зв'язавшись із одним з наших аудиторів. Усі консультації є безкоштовними й не віднімуть багато часу. Для запису на проведення аудиторської перевірки досить подзвонити до нас в офіс, або залишити свою заявку на нашому сайті.