Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Послуги бухгалтерського супроводу в Києві

Компанія BuhUA пропонує повний бухгалтерський супровід бізнесу, який складається з наступних послуг:

Виберіть яка послуга вас цікавить

 

Бухгалтерське обслуговування ФОП

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1450 грн місяць

Дізнатись детальніше

Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1450 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 2750 грн місяць

Дізнатись детальніше

 

 1. складання та здача фінансової звітності, а також відновлення бухгалтерського обліку підприємства;
 2. допомога з розрахунком заробітної плати, обліком робочого часу;
 3. вибір оптимальної системи оподаткування для зниження податкового навантаження;
 4. перевірка розрахунку податків і зборів, їхнє нарахування;
 5. надання рекомендацій та порад із поводження під час перевірок, що здійснюються контролюючими органами;
 6. ведення переговорів із податковими органами;
 7. співробітництво з фінансово-кредитними організаціями, виконання всіх видів банківських операцій;
 8. експертиза бухгалтерії;
 9. юридичний супровід.

Ви можете замовити повне бухгалтерське обслуговування або одну з послуг, що зазначена вище, окремо. Крім цього ми робимо бухгалтерські послуги не тільки на території м. Київ, але й по всій Україні дистанційно.

Звичайно, можна найняти штатних бухгалтерів для ведення бухгалтерського обліку, але, варто відзначити, що такий варіант буде для вас досить не вигідним і повним недоліків. Наприклад:

 • Штатний працівник не завжди зможе безперебійно виконувати свою роботу, тому що час від часу йому потрібна відпустка або лікарняний. У випадку зі співробітниками з нашої компанії такого не відбудеться. Навіть якщо наш фахівець захворіє, його зможе замінити інший.
 • Сьогодні досить важко знайти досвідченого працівника, котрий розбирався б у всіх бухгалтерських операціях, та й до того ж досконально був знайомий із податковим законодавством. У нас як раз такі співробітники є. Кожен фахівець з BuhUA періодично проходить підвищення кваліфікації, постійно вдосконалюється, отримує необхідний досвід із роботи з іншими клієнтами.
 • Утримування штатного бухгалтера досить дорого обходиться компаніям, тому що крім виплати зарплати, йому потрібні спеціальні програми для роботи, до яких необхідно купувати оновлення, й обладнане робоче місце. Замовляючи послуги в компанії BuhUA, ви будете на 100% впевненими в тому, що не переплачуєте, адже робота наших фахівців обійдеться для вас значно дешевше утримування штатного персоналу.

Крім цього, співробітники BuhUA добре знайомі з українським законодавством, тому зможуть запропонувати і юридичний, і бухгалтерський супровід діяльності організації.

Вартість послуг BuhUA

Наші фахівці працюють з кожним замовником в індивідуальному порядку. Відповідно вартість бухгалтерського супроводу також розраховується окремо для кожного клієнта, перед тим як він підпише договір на обслуговування.

По-перше, ціна наших послуг буде залежати від того, чи будете ви замовляти повний бухгалтерський супровід компаній або частковий. По-друге, на розрахунок ціни будуть впливати такі фактори, як обсяг роботи, час та кількість фахівців, які знадобляться для її виконання.

Якщо вам необхідний якісний і прийнятний за ціною бухгалтерський та податковий супровід фірм (ТОВ, ФОП, СПД, ЧП), але ви все ще сумніваєтеся у виборі відповідних фахівців, тоді ви зробили правильний вибір, коли звернулися в нашу компанію BuhUA.

Ведення бухгалтерського обліку нашими фахівцями допоможе вам не тільки економити, а й бути завжди спокійними за стан обліку на підприємстві. Кожен наш фахівець зможе якісно та в термін виконати будь-яке поставлене завдання: від формування звітності до проведення бухгалтерської експертизи.


Запишіться на консультацію

Технічна бухгалтерія

Аутсорсинг, документообіг

Аналітична бухгалтерія, консультації

Залишити заявку

Як зрозуміти яку систему оподаткування вибрати?