Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Консультація бухгалтера в Києві

Бухгалтерські консультації в Києві можна отримати як в усній, так і письмовій формі. Команда фахівців із компанії BuhUa зможе грамотно надати вам усю необхідну інформацію, а також рекомендації з конкретної ситуації. Будь-яка консультація, що надається нашими співробітниками, повністю відповідає нормам українського законодавства.

Виберіть яка послуга вас цікавить

 

Бухгалтерське обслуговування ФОП

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1450 грн місяць

Дізнатись детальніше

Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1450 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 2750 грн місяць

Дізнатись детальніше

 

Чому саме ми?

Консультації по бухгалтерському обліку й оподаткуванню можуть допомогти в багатьох питаннях, які стосуються ведення бухгалтерії, оптимізації системи оподаткування, планування видатків, формування фінансової звітності й документації. Тому для такої справи потрібний досвідчений фахівець, котрий добре обізнаний у фінансовій сфері діяльності та знає всі закони й норми відповідного законодавства України.

Звернувшись до нас, ви отримаєте консультації з ведення бухгалтерського обліку, які дозволять вам уникнути помилок і недоліків, що викликані недостатньою обізнаністю в подібних справах. Наші фахівці, завдяки величезному досвіду, зможуть дати правильні рекомендації та допомогти вийти зі складної ситуації.

Ми надамо грамотну інформаційну підтримку навіть у нестандартних питаннях по бухобліку. Крім цього, при необхідності, проведемо разові консультації щодо складання первинної документації, строків здачі звітності, змін у законодавстві України в області оподаткування й бухгалтерського обліку.

Вартість бухгалтерських послуг

Вартість послуг наших фахівців буде залежати від специфіки діяльності підприємства, кількості питань і рівня їхньої складності. Але можемо вас запевнити, що навіть середні ціни на консультації й послуги бухгалтера, а також фінансові консультації юридичних фахівців виявляться для вас цілком доступними. А під час консультування ви гарантовано отримаєте правильне рішення з оптимізації й раціоналізації діяльності свого бізнесу.

Що ви отримуєте від співробітництва з нами?

Консультація бухгалтера в Києві дозволить вам, як керівникові, менше думати про фінансові питання підприємства, а особистий час і сили повністю сконцентрувати на веденні основної діяльності.

Основні бухгалтерські послуги, які ми надаємо:

  • Консультації з питань бухгалтерського обліку й податкового (оптимізація, підвищення ефективності, податкове планування й т. д.).
  • Надання рекомендацій з приводу коректного складання й заповнення фінансової документації.
  • Надання рекомендацій щодо розрахунку різних видів витрат підприємства (зарахувань, відрахувань, податків і зборів).
  • Бухгалтерський супровід у багатьох фінансових питаннях на постійній основі.
  • Юридична консультація з будь-яких питань щодо фінансового й іншого законодавства України.

Замовити послуги наших фахівців, уточнити вартість бухгалтерських консультацій, а також задати будь-які питання щодо фінансової діяльності можна, звернувшись до нас за контактним номером телефону.


Запишіться на консультацію

Технічна бухгалтерія

Аутсорсинг, документообіг

Аналітична бухгалтерія, консультації

Залишити заявку