Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Бухгалтерські консультації в Києві

Бухгалтерские консультации

Бухгалтерські консультації в Києві можна отримати як в усній, так і письмовій формі. Команда фахівців із компанії BuhUa зможе грамотно надати вам усю необхідну інформацію, а також рекомендації з конкретної ситуації. Будь-яка консультація, що надається нашими співробітниками, повністю відповідає нормам українського законодавства.

Виберіть яка послуга вас цікавить

 

Бухгалтерське обслуговування ФОП

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць

Дізнатись детальніше

Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць

Дізнатись детальніше

 

Чому саме ми?

Консультації по бухгалтерському обліку й оподаткуванню можуть допомогти в багатьох питаннях, які стосуються ведення бухгалтерії, оптимізації системи оподаткування, планування видатків, формування фінансової звітності й документації. Тому для такої справи потрібний досвідчений фахівець, котрий добре обізнаний у фінансовій сфері діяльності та знає всі закони й норми відповідного законодавства України.

Звернувшись до нас, ви отримаєте консультації з ведення бухгалтерського обліку, які дозволять вам уникнути помилок і недоліків, що викликані недостатньою обізнаністю в подібних справах. Наші фахівці, завдяки величезному досвіду, зможуть дати правильні рекомендації та допомогти вийти зі складної ситуації.

Ми надамо грамотну інформаційну підтримку навіть у нестандартних питаннях по бухобліку. Крім цього, при необхідності, проведемо разові консультації щодо складання первинної документації, строків здачі звітності, змін у законодавстві України в області оподаткування й бухгалтерського обліку.

Вартість бухгалтерських послуг

Вартість послуг наших фахівців буде залежати від специфіки діяльності підприємства, кількості питань і рівня їхньої складності. Але можемо вас запевнити, що навіть середні ціни на консультації й послуги бухгалтера, а також фінансові консультації юридичних фахівців виявляться для вас цілком доступними. А під час консультування ви гарантовано отримаєте правильне рішення з оптимізації й раціоналізації діяльності свого бізнесу.

Що ви отримуєте від співробітництва з нами?

Консультація бухгалтера в Києві дозволить вам, як керівникові, менше думати про фінансові питання підприємства, а особистий час і сили повністю сконцентрувати на веденні основної діяльності.

Основні бухгалтерські послуги, які ми надаємо:

  • Консультації з питань бухгалтерського обліку й податкового (оптимізація, підвищення ефективності, податкове планування й т. д.).
  • Надання рекомендацій з приводу коректного складання й заповнення фінансової документації.
  • Надання рекомендацій щодо розрахунку різних видів витрат підприємства (зарахувань, відрахувань, податків і зборів).
  • Бухгалтерський супровід у багатьох фінансових питаннях на постійній основі.
  • Юридична консультація з будь-яких питань щодо фінансового й іншого законодавства України.

Замовити послуги наших фахівців, уточнити вартість бухгалтерських консультацій, а також задати будь-які питання щодо фінансової діяльності можна, звернувшись до нас за контактним номером телефону.

Часто задавані питання на бухгалтерських консультаціях

✅ Як виправити помилки в податковій декларації?

Розглянемо два варіанти відповіді:
  • У разі самостійного виявлення помилки в декларації, яка здана в органи податкової служби, але термін здачі звіту не закінчився, необхідно подати коригувальну декларацію до закінчення терміну надання звіту. У відповідній графі коригувальній декларації слід вказати, що звіт не "Звітний", а "Новий звітний". При такому варіанті помилок виправлення штрафні санкції не нараховуються.
  • Виявлена помилка в зданій декларації, при цьому термін подачі звітності закінчено. В даному випадку необхідно в органи податкової служби подати уточнену декларацію. У графі декларації вказується "Уточнений звіт", із зазначенням - за який період внесені виправлення.

✅ Чи мають підприємці 1 або 2 груп обмеження на кількість видів діяльності (КВЕД)?

Для підприємців, які працюють на єдиному податку 1 або 2 групи кількість видів діяльності не обмежена. При заповненні заяви вказуються всі види діяльності, обрані підприємцем.

✅ Чи є порушенням, якщо ФОП, який працює на єдиному податку, розрахувався за товар бартером?

Податковим Кодексом України визначено, що підприємці, які працюють на єдиному податку зобов'язані проводити розрахунки виключно в грошовій формі шляхом готівкових або безготівкових розрахунків. Розрахунки між підприємцями на єдиному податку - бартер, взаємозалік заборонені. При здійсненні розрахунків за подібними операціями, ФОП на єдиному податку зобов'язаний перейти на загальну систему оподаткування з наступного звітного періоду.

✅ Чи має право підприємець на єдиному податку перейти з однієї групи до іншої групи серед квартального періоду?

Перехід з однієї групи до іншої групи можливо тільки з початку нового кварталу. При цьому необхідно попередньо подати заяву про зміну групи. Зміна групи посеред кварталу законодавством не передбачено.


Запишіться на консультацію

Технічна бухгалтерія

Аутсорсинг, документообіг

Аналітична бухгалтерія, консультації

Залишити заявку

Як зрозуміти яку систему оподаткування вибрати?

Статтю редагував експерт
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна - експерт з бухгалтерського та податкового обліку з багаторічним досвідом роботи.