Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Ми консультуємо з цих питань:

Консультації щодо вибору системи оподаткування та КВЕД;
Надання рекомендацій щодо коректного складання та заповнення фінансової документації;
Надання рекомендацій щодо розрахунку різних видів витрат підприємства (зарахувань, відрахувань, податків та зборів);
Бухгалтерський супровід у багатьох фінансових питаннях постійно;
Юридична консультація з будь-яких питань щодо фінансового та іншого законодавства України.
Замовити послуги наших спеціалістів, уточнити вартість бухгалтерських консультацій, а також поставити будь-які питання щодо фінансової діяльності можна, звернувшись до нас за контактним номером телефону (063) 392 40 50

Вартість послуг з бухгалтерських консультацій та супроводу

ФОП
Бухгалтерське обслуговування
ТОВ
Бухгалтерське обслуговування
img
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць
img
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць
Ви можете замовити повне бухгалтерське обслуговування або одну з послуг, зазначених вище, окремо. Крім цього, ми надаємо бухгалтерські послуги не тільки на території м. Київ, але й по всій Україні дистанційно.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Консультація бухгалтера в Києві

Бухгалтерські консультації можна отримати як в усній, так і письмовій формі. Команда фахівців з компанії BuhUa зможе грамотно надати вам всю необхідну інформацію, а також рекомендації щодо конкретної ситуації. Будь-яка консультація, яку надають наші співробітники, повністю відповідає нормам українського законодавства.

Чому саме ми?

Консультації з бухгалтерського обліку та оподаткування можуть допомогти у багатьох питаннях, що стосуються ведення бухгалтерії, оптимізації системи оподаткування, планування витрат, формування фінансової звітності та документації. Тому для такої справи потрібний досвідчений фахівець, який добре обізнаний у фінансовій сфері діяльності та знає усі закони та норми відповідного законодавства України.

Звернувшись до нас, ви отримаєте консультації щодо ведення бухгалтерського обліку, які дозволять вам уникнути помилок та недоліків, викликаних недостатньою поінформованістю у подібних справах. Наші фахівці завдяки величезному досвіду зможуть дати правильні рекомендації та допомогти вийти зі складної ситуації.

Ми надаємо грамотну інформаційну підтримку навіть у найнестандартніших питаннях з бухобліку. Крім цього, за потреби, проведемо разові консультації щодо складання первинної документації, термінів подання звітності, змін у законодавстві України в галузі оподаткування та бухгалтерського обліку.

Вартість послуг наших фахівців залежатиме від специфіки діяльності підприємства, кількості питань та рівня їхньої складності. Але можемо запевнити, що навіть середні ціни на консультацію бухгалтера, а також фінансові консультації юридичних фахівців виявляться для вас цілком доступними. А під час консультування ви гарантовано отримаєте правильне рішення щодо оптимізації та раціоналізації діяльності свого бізнесу.

Що ви отримуєте від співпраці з нами?

Консультація бухгалтера в Києві дозволить вам як керівнику менше думати про фінансові питання підприємства, а особистий час і сили повністю сконцентрувати на веденні основної діяльності.

Поширені запитання

Як виправити помилки у податковій декларації?

Розглянемо два варіанти відповіді:

  • У разі самостійного виявлення помилки у декларації, яка здана до органів податкової служби, але термін подання звіту не закінчився, необхідно подати коригуючу декларацію до закінчення строку подання звіту. У відповідній графі декларації, що коригує, слід зазначити, що звіт не «Звітний», а «Новий звітний». При такому варіанті виправлення помилок штрафні санкції не нараховуються.

  • Виявлено помилку у зданій декларації та термін подання звітності закінчено. У разі необхідно до органів податкової служби подати уточнену декларацію. У графі декларації зазначається «Уточнений звіт», із зазначенням — за який період внесено виправлення.

Чи мають підприємці 1 чи 2 групи обмеження на кількість видів діяльності (КВЕД)?

Для підприємців, які працюють на єдиному податку 1 або 2 групи, кількість видів діяльності не обмежена. Під час заповнення заяви зазначаються всі види діяльності, обрані підприємцем.

Чи є порушенням, якщо ФОП, який працює на єдиному податку, розрахувався за товар бартером?

Податковим Кодексом України визначено, що підприємці, які працюють на єдиному податку, зобов’язані проводити розрахунки виключно у грошовій формі шляхом готівкових або безготівкових розрахунків. Розрахунки між підприємцями на єдиному податку – бартер, взаємозалік заборонено. При здійсненні розрахунків за подібними операціями ФОП на єдиному податку зобов’язаний перейти на загальну систему оподаткування з наступного звітного періоду.

Чи має право підприємець на єдиному податку перейти з однієї групи до іншої групи посеред квартального періоду?

Перехід із однієї групи в іншу групу можливий лише з початку нового кварталу. При цьому необхідно попередньо подати заяву про зміну групи. Зміни групи серед кварталу законодавством не передбачено.

Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації