Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Організація бухгалтерського обліку на підприємстві

Ведення бухгалтерського обліку в Києві

Якщо необхідно організувати ведення бухгалтерського обліку на вашому підприємстві, то компанія Buhua з радістю допоможе в цій справі. Ми надаємо свої послуги клієнтам у всіх районах Києва й Київської області. До того ж, можливо дистанційне консультування в інших регіонах України. Бухгалтерський аутсорсинг є основним напрямком діяльності нашої компанії. Організація бухгалтерського обліку – це послуга, що дозволяє передати функції по веденню бухгалтерського, а також податкового обліку спеціалізованій фірмі на підставі попередньо укладеного договору.

Виберіть яка послуга вас цікавить

 

Бухгалтерське обслуговування ФОП

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць

Дізнатись детальніше

Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Услуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць

Дізнатись детальніше

 

Постановка бухгалтерського обліку

Компанія Buhua допоможе оптимізувати всі процеси вашого бізнесу. Правильно організований і поставлений бухоблік – це основа успішної діяльності підприємства. Постановка бухгалтерського обліку – процедура, спрямована на відточення ефективних правил і принципів ведення обліку в компанії, що забезпечують безперебійний облік і мінімізацію витрат.

Порядок організації бухгалтерського обліку нашими фахівцями складається з:

  • підбору підходящої оптимальної системи оподаткування;
  • організації документообігу на підприємстві.

Як правило, постановка бухгалтерського обліку проводиться при відкритті, реорганізації й зміні виду діяльності підприємства, змінах у законодавстві, а також при відновленні бухобліку.

Ви можете замовити у нас ведення бухгалтерського обліку з нуля, виконання певних функцій, складання звітності організації та комплексне обслуговування на тривалий строк.

Переваги бухгалтерського аутсорсинга

Оптимізація діяльності фірми – завдання не з легких і вимагає постійного контролю. Рівень рентабельності та прибутковості підприємства в основному залежить від того, наскільки правильно налагоджений облік. Наші співробітники готові вам забезпечити безперебійну роботу. Такої злагодженості неможливо добитися, наймаючи штатних бухгалтерів. Постійність і стабільність надання послуг – це основна перевага аутсорсинга.

Вибираючи бухгалтерський аутсорсинг замість звичних найманих робітників, ви можете значно заощадити. Вартість послуг менша стандартних заробітних плат. Навіть якщо прирівняти суму оплати до окладу, то ви однаково заощадите на організації робочого місця для персоналу, його навчанні та курсах підвищення кваліфікації, на покупці бухгалтерських програм і необхідних матеріалів.

Комплексне бухгалтерське обслуговування від нашої компанії передбачає ведення первинної документації, оформлення й здачу обов'язкової звітності у відповідні інстанції, а також проведення звірок і перевірок фірми. Наші фахівці будуть робити все те ж саме, що й штатний бухгалтер, тільки краще. Ми працюємо з усіма формами організацій, включаючи ФОП і ТОВ, та з усіма системами оподаткування.

Перспективи співробітництва з нами

Компанія Buhua має багаторічний досвід і штат висококласних фахівців. Ми можемо надати, як одноразову допомогу, так і абонентське обслуговування на тривалий строк. Звертаючись до нас, ви можете забути про проблеми й просто спостерігати, як показники прибутковості вашого підприємства стрімко ростуть. Ми забезпечуємо кожному клієнтові якісні послуги та індивідуальний підхід. Крім того, наша компанія гарантує:

  • грамотну організацію бухгалтерського й податкового обліку, а також їх оптимізацію;
  • достовірну й своєчасну інформацію про виконану роботу та облік на підприємстві в цілому;
  • повну конфіденційність даних, що стосуються вашого бізнесу, і збереження комерційної таємниці;
  • гнучкість і лояльність стосовно оплати послуг.

Організація бухгалтерського обліку на підприємстві дозволить не тільки коректно вести облік і здавати звітність, а й одержувати достовірні фінансові дані, які будуть сприяти прийняттю правильних управлінських рішень.

Щоб довідатися більше про перспективи співробітництва з нами, просто подзвоніть нам в офіс або залишіть свою заявку на сайті. Вартість послуг наших фахівців буде залежати прямо пропорційно обсягам робіт. Але в будь-якому разі ми зможемо підібрати прийнятний варіант для вас. Адже основний принцип нашої цінової політики – це доступність якісного сервісу кожному!


Запишіться на консультацію

Технічна бухгалтерія

Аутсорсинг, документообіг

Аналітична бухгалтерія, консультації

Залишити заявку

Як зрозуміти яку систему оподаткування вибрати?

Статтю редагував експерт
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна - експерт з бухгалтерського та податкового обліку з багаторічним досвідом роботи.