Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Наша компанія гарантує:

грамотну організацію бухгалтерського та податкового обліку, а також їх оптимізацію;
гнучкість та лояльність щодо оплати послуг;
достовірну та своєчасну інформацію про виконану роботу та облік на підприємстві в цілому;
повну конфіденційність даних, що стосуються вашого бізнесу, та збереження комерційної таємниці.

Вартість послуг з бухгалтерських консультацій та супроводу

ФОП
Бухгалтерське обслуговування
ТОВ
Бухгалтерське обслуговування
img
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Немає діяльності від 750 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ФОП Мінімальна діяльність від 1500 грн місяць
img
Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць
Ви можете замовити повне бухгалтерське обслуговування або одну з послуг, зазначених вище, окремо. Крім цього, ми надаємо бухгалтерські послуги не тільки на території м. Київ, але й по всій Україні дистанційно.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Організація бухгалтерського обліку для підприємств та підприємців в Україні

Якщо необхідно організувати ведення бухгалтерського обліку на вашому підприємстві, то компанія BuhUa з радістю допоможе у цій справі. Ми надаємо свої послуги клієнтам у всіх районах Києва та Київської області. Також можливе дистанційне консультування в інших регіонах України. Бухгалтерський аутсорсинг є основним напрямом діяльності нашої компанії. Організація бухгалтерського обліку – це послуга, яка передбачає передачу функцій щодо ведення бухгалтерського, а також податкового обліку спеціалізованій фірмі на підставі попередньо укладеного договору.

Компанія BuhUa допоможе оптимізувати усі процеси вашого бізнесу. Правильно організований та поставлений бухоблік – це запорука успішної діяльності підприємства. Постановка бухгалтерського обліку – процедура, спрямована на вироблення ефективних правил та принципів ведення обліку в компанії, що забезпечують безперебійний облік та мінімізацію витрат.

Порядок організації бухгалтерського обліку нашими фахівцями складається з:

  • підбору оптимальної системи оподаткування;
  • організації документообігу на підприємстві.

Як правило, постановка бухгалтерського обліку проводиться при відкритті, реорганізації та зміні виду діяльності підприємства, змінах у законодавстві, а також при відновленні бухобліку.

Ви можете замовити у нас ведення бухгалтерського обліку з нуля, виконання певних функцій, складання звітності організації та комплексне обслуговування на тривалий термін.

Оптимізація діяльності фірми – завдання не з легких і потребує постійного контролю. Рівень рентабельності та прибутковості підприємства в основному залежить від того, наскільки правильно налагоджено облік. Наші співробітники готові забезпечити безперебійну роботу. Такої злагодженості роботи неможливо досягти, наймаючи штатних бухгалтерів. Постійність та стабільність надання послуг – це основна перевага аутсорсингу.

Вибираючи бухгалтерський аутсорсинг замість звичних найманих працівників, ви можете значно заощадити. Вартість послуг значно менша за стандартні заробітні плати. Навіть якщо прирівняти суму оплати до окладу, то ви все одно заощадите на організації робочого місця для персоналу, його навчанні та курсах підвищення кваліфікації, на купівлі бухгалтерських програм та необхідних витратних матеріалів.

Комплексне бухгалтерське обслуговування від нашої компанії передбачає ведення первинної документації, оформлення та складання обов’язкової звітності у відповідні інстанції, а також проведення звірок та перевірок фірми. Наші фахівці робитимуть все те саме, що й штатний бухгалтер, тільки краще. Ми працюємо з усіма формами організацій, включаючи ФОП та ТОВ, та з усіма системами оподаткування.

Компанія BuhUa має багаторічний досвід та штат висококласних фахівців. Ми можемо надати як одноразову допомогу, так і абонентське обслуговування на тривалий термін. Звертаючись до нас, ви можете забути про проблеми та просто спостерігати, як показники прибутковості вашого підприємства стрімко зростають. Ми забезпечуємо кожному клієнту якісні послуги та індивідуальний підхід.

Організація бухгалтерського обліку на підприємстві дозволить не лише коректно вести облік та складати звітність, а й отримувати достовірні фінансові дані, які сприятимуть ухваленню правильних управлінських рішень.

Щоб дізнатися більше про перспективи співпраці з нами, просто зателефонуйте нам в офіс або залиште свою заявку на сайті. Вартість послуг наших спеціалістів безпосередньо залежатиме від обсягу робіт. Але в будь-якому випадку ми зможемо підібрати прийнятний варіант для вас. Адже основний принцип нашої цінової політики – ndash; це доступність хорошого сервісу для кожного!

Поширені запитання

Як підлягає організації бухгалтерський облік для підприємства?

Відповідно до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999 № 996-XIV всі питання, що стосуються організації бухобліку та фіксування фактів провадження господарської діяльності у первинних документах на підприємстві належать до компетенції посадової особи або власника, які здійснюють керівництво підприємством. Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку підприємство самостійно обирає форму організації.

Чи обов’язково підприємству затверджувати наказ про облікову політику?

Відповідно до Закону про бухоблік, підприємство самостійно, з підтвердженням власника або уповноваженого ним органу (посадової особи) визначає облікову політику підприємства та видає наказ про облікову політику, в якому необхідно вказати перелік принципів, методів, показників, які використовуватиме підприємство для ведення бухгалтерського обліку, складання та надання фінансової звітності.

Під час перевірки підприємства облікова політика — це документ, який підтверджує правильність ведення обліку підприємства та аргументує вибір того чи іншого методу, допустимого національними чи міжнародними стандартами. Податкові органи немає права оцінювати чи критикувати правильність вибору облікової політики.

Чи може неприбуткова організація мати прибуток?

Визначення неприбуткової організації використовують із оподаткування (податком з прибутку). П. 133.4.6 Податкового кодексу України визначено перелік установ та організацій, яким може надаватися цей статус.

Суть роботи неприбуткової організації полягає в тому, що доходи мають бути використані виключно для фінансування витрат на утримання організації, реалізації цілей та завдань, зафіксованих у її установчих документах. Неприбутковим організаціям забороняється розподіляти прибуток між її засновниками чи іншими пов’язаними особами. Якщо ця умова не виконується, установа виключається з Реєстру неприбуткових організацій.

Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації