Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Наші фахівці зможуть надати наступні бухгалтерські послуги ТОВ:

ведення бухобліку та іншої фінансової документації;
ведення кадрового обліку;
складання та подання всіх видів звітності;
відновлення бухобліку;
надання консультацій та рекомендацій з питань, пов’язаних із оподаткуванням та методами скорочення витрат;
допомога із використанням УСН;
повний супровід ТОВ під час податкових та інших перевірок;
юридичне обслуговування ТОВ з питань, пов’язаних із українським законодавством;
інші види бухгалтерських та юридичних послуг.
Увага!

Також нагадаємо, що ви можете передати свій бухгалтерський облік у будь-якому стані та на будь-якому етапі діяльності підприємства чи організації.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Компанія BuhUa пропонує як разові бухгалтерські послуги в Києві чи дистанційно по Україні, так і постійні на основі укладеного договору на обслуговування. Бухгалтерське обслуговування ТОВ у м. Київ, надане фахівцями компанії BuhUa, дозволить знизити витрати та фінансові ризики підприємства, а також раз і назавжди забути про штрафні санкції.

Послуги бухгалтера з нашої компанії дозволять не лише знизити витрати, пов’язані зі змістом штатних працівників бухгалтерії, а й зосередити більше уваги на основних напрямках діяльності ТОВ.

Бухгалтерський аутсорсинг проводиться лише кваліфікованими фахівцями з компанії BuhUa, які досконало володіють необхідними знаннями та досвідом зі специфіки діяльності підприємства та ведення бізнесу загалом. Погодившись співпрацювати з нами, ви у кілька разів скоротите витрати:

 • найма штатних бухгалтерів;
 • на обладнанні робочих місць для штатних працівників бухгалтерії;
 • на обслуговування та оновлення різних програм для ведення бухобліку.

Бухгалтерське обслуговування, що надається нашою компанією, допоможе вам забути про питання, пов’язані зі своєчасним складанням та складанням фінансової звітності. Команда наших експертів завжди в курсі змін фінансового законодавства України, тож справді зможе убезпечити ваше підприємство від можливих штрафних санкцій.

Серед інформації, яку необхідно обговорити під час зустрічі, обов’язково буде договір на бухгалтерські послуги та обговорення вартості послуг. Компанія BuhUa надає бухгалтерські послуги на разовій чи постійній основі. Вартість бухгалтерського обслуговування ТОВ розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від обсягу роботи та часу, який доведеться витратити на її виконання. Окрім цього, ціни на бухгалтерське обслуговування залежатимуть від таких факторів:

 • кількості фахівців для виконання роботи;
 • обороту компанії;
 • необхідність ведення складського обліку;
 • зовнішньоекономічної діяльності;
 • необхідність підготовки первинної документації.

Вартість послуг із ведення бухгалтерського обліку ТОВ:

Ведення бухгалтерського обліку ТОВ

Немає діяльності
від 1500 грн (місяць)

Ведення бухгалтерського обліку ТОВ

Мінімальна діяльність
від 5000 грн (місяць)

Замовивши бухгалтерський супровід у наших фахівців, ви гарантовано зможете досягти бажаного успіху в особистій справі.

Поширені запитання

Як отримати довідку з податкових органів про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів у юридичної особи?

Для отримання довідки про відсутність заборгованості платнику податків необхідно подати заяву у письмовій формі до податкових органів за місцем реєстрації або подати заяву в електронному вигляді за допомогою ключів ЕЦП. Довідка про відсутність заборгованості надається на підставі даних карток особового рахунку за умови відсутності податкового боргу. Термін оформлення довідки – 5 робочих днів, термін її дії – 10 календарних днів.

Чи існує термін для відновлення втраченої чи пошкодженої документації?

Під поняттям термін давності слід розуміти термін, не більше якого суб’єкт господарювання може реалізувати свої права, щоб уникнути негативних наслідків. У разі втрати або пошкодження бухгалтерської документації, в якій фіксуються доходи, витрати та інші показники фінансової діяльності організації, слід у п’ятиденний строк повідомити органи податкової служби за місцем реєстрації. На поновлення втрачених документів законодавством передбачено термін — 90 календарних днів.

Який термін давності передбачено для виправлення бухгалтерських помилок?

На виправлення помилок, допущених у бухгалтерському обліку, термін давності не поширюється. Щодо помилок допущених у податковому обліку, то в цьому випадку діє 1095-денний термін. У тому випадку, коли з моменту крайнього терміну подання декларації за період, у якому була відображена господарська операція з помилкою, зазначений термін закінчився, то необхідність коригування даних у декларації про прибуток відпадає.

Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


 • Технічна бухгалтерія

 • Аутсорсинг, документообіг

 • Аналітична бухгалтерія, консультації