Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Етапи податкового планування, яке ми виконуємо:

Аналіз проблеми та постановка завдань для виконання;
Аналіз схеми оподаткування;
Визначення основних інструментів, які можна використовувати для оптимізації;
Розробка нової моделі сплати податків;
Реалізація нової схеми оподаткування (податкова оптимізація);
Надання консультацій щодо зниження податків та інших обов’язкових платежів в окремих господарських операціях;
Проведення аудиту;
Надання консультацій з інших питань, що цікавлять оподаткування.
Під час звернення до нас, необхідно надати нашим експертам усі наявні у вас документи та дані щодо діяльності вашого підприємства.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

При чинному сьогодні на території України податковому законодавстві та високому податковому тиску дуже складно доводиться багатьом підприємствам. Податкове планування – це законна процедура мінімізації обов’язкових платежів та податків, яка украй необхідна для будь-якого платника податків. Оптимізація податків – це дуже відповідальний захід, який вимагає для свого здійснення фахівця, який дійсно знає, як оптимізувати діяльність юридичних та фізичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності відповідно до вимог актуального українського законодавства та цілей, поставлених перед підприємством.

Планування податків та інших обов’язкових платежів, проведене фахівцями з компанії BuhUa, допоможе знизити витрати при врахуванні всіх змін у податковому законодавстві України. Наші експерти мають великий досвід та високий професіоналізм у сфері мінімізації оподаткування, тому гарантовано та грамотно зможуть провести податковий аудит, надати всі необхідні консультації та рекомендації, щоб мінімізувати податки, збори та мита для організації. При необхідності ми також зможемо надати послуги з супроводу бізнесу з нуля: постановка на податковий облік та бухгалтерський облік.

Підсумком проведеної роботи стане письмовий висновок нашого експерта та необхідні письмові рекомендації подальших ваших дій. Вартість послуг ви зможете дізнатися безпосередньо під час звернення, оскільки вона розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від специфіки та обсягу майбутньої роботи.

П’ять причин, чому варто скористатися нашими послугами планування та мінімізації податків:

  • Наша компанія надає послуги у цій сфері ось уже кілька років.
  • Кожен наш спеціаліст має необхідний досвід роботи, отриманий в організаціях з різним видом діяльності.
  • Оптимізація оподаткування – це дія, про яку наші фахівці знають не з чуток, тому розуміють, як реалізувати її на практиці.
  • Ми зобов’язуємося виконувати роботу якісно та вчасно.
  • Кращим підтвердженням чудового виконання роботи є наші задоволені клієнти.

Якщо ви хочете зменшити всі податкові ризики при податковому плануванні, отримати необхідні рекомендації щодо зниження обов’язкових платежів і при цьому не переплачувати за послуги фахівців – тоді ви звернулися до потрібної компанії! Звязатися з нашими експертами та обговорити подальшу співпрацю ви можете прямо зараз за контактним номером телефону.


Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації