Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Перевірка податків організації в Києві

В законодавстві України існує безліч нюансів, розібратися з якими необізнаній людині дуже складно. Досить часто це призводить до помилок і різного роду неточностей, які допускають платники податків, що, у свою чергу, тягне за собою порушення чинного законодавства. У цьому випадку допоможе перевірка податків і бухгалтерського обліку підприємства. Податковий аудит – це незалежна перевірка податкового обліку, з метою з'ясування достовірної фінансової ситуації на підприємстві й відповідності обліку нормам існуючого податкового законодавства. Як правило, такий аудит проводять з ініціативи самого керівника або власників компанії перед податковою перевіркою.

Послуги проведення аудиту

Компанія BuhUa здійснює аналіз ведення податкового обліку згідно із законодавчими нормами України та політикою підприємства. Наші фахівці проведуть аудит податків, проконсультують вас зі всіх питань, що цікавлять, щодо відповідного законодавства, допоможуть удосконалити схему оподаткування без яких-небудь ризиків і фінансових втрат. При необхідності ми також надамо допомогу в складанні звітності для подачі в органи Держфінпослуг і ДКЦПФР.

Проведення податкового аудиту нашою компанією виконується в декілька етапів:

  1. Вивчення діючої на підприємстві клієнта системи оподаткування.
  2. Встановлення обставин, які впливають на податкові показники.
  3. Аналіз діючої системи господарських взаємовідносин.
  4. Вивчення документації й роботи служб, які відповідають за виплату обов'язкових платежів.
  5. Обчислення податкових показників клієнта.
  6. Аналіз, перевірка й підтвердження правильності нарахування та оплати клієнтом податків та інших обов'язкових платежів.

Експертами з компанії BuhUa проводиться аудит за будь-який період на вибір клієнта: квартал, півріччя, рік або більш тривалий період.

Вартість послуг

Перед тим як замовити аудиторські послуги, вам буде потрібно підписати договір на проведення аудиту. Крім основних пунктів, у документі також буде зазначена вартість послуг. Розраховується ціна за надання аудиторських послуг індивідуально для кожного нашого клієнта й залежить від безлічі факторів: від кількості фахівців, необхідних для того, щоб провести аудит, і від обсягів роботи й часу, що доведеться витратити на виконання роботи. Тому, не ознайомившись спочатку з документами, які ви нам надасте, складно говорити про остаточну вартість.

Звичайно, використовується два методи розрахунку вартості за всі етапи аудиту:

  • за тимчасовими витратами;
  • за встановленою ціною.

В першому випадку ціна буде залежати від часу, що піде на перевірку, а в другому – визначається остаточна сума, що надалі не буде підлягати зміні.

Який вид аудиту вами не був би обраний, наші експерти гарантовано проконсультують вас із приводу встановлення підсумкової вартості. Високий професіоналізм та досвід наших фахівців дозволить виконати правильний і швидкий аудит податкового обліку за найдоступнішими цінами в Києві.

Дізнатися більш детальну інформацію про послугу та ціну можна за контактним номером телефону.