Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Можете не сумніватися, що навіть під час одноразової консультації зможете отримати всю необхідну інформацію:

щодо правильного проведення податкового, бухобліку чи його відновлення;
щодо складання декларацій про доходи та інші платежі до бюджету;
з оцінки господарсько-фінансової діяльності;
щодо аналізу активів підприємства;
з питань податкового законодавства на вирішення тієї чи іншої проблеми;
із загальних питань, що стосуються керівництва та управління фінансами, кадрами та трудовими ресурсами тощо.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Консультаційні послуги, що стосуються бухгалтерського або податкового обліку, особливо значущі для суб’єкта підприємницької діяльності, оскільки він може отримати необхідні рекомендації щодо трудового законодавства, оподаткування, цивільного та іншого права. Найчастіше потрібна не лише консультація аудитора, а й експертна перевірка обліку, оцінна характеристика різних рахунків та звітів клієнта, а також надання порад щодо вдосконалення фінансової роботи.

Аудиторська консультація, яку надає досвідчений спеціаліст з компанії BuhUa, допоможе вам налагодити процес ведення бухгалтерського або податкового обліку. Під час консультування буде проведено аудиторську перевірку, яка гарантовано дозволить вам побачити реальний стан, оцінити слабкі та сильні сторони, ефективність функціонування, а також збереження всіх активів підприємства. Крім того, за допомогою експертної перевірки можна буде визначити будь-які приховані зобов’язання або проблеми, що підлягають вирішенню.

Консультація аудитора з компанії BuhUa надається як в усному, так і письмовому вигляді одночасно або на постійній основі. Якщо вам необхідні послуги спеціаліста на тривалий час, тоді ви, як замовник, укладаєте з нами стандартну угоду про абонентське обслуговування. Вартість послуг аудиторів із компанії складає від 2000 грн. в місяць. Нагадаємо, що ціни на послуги в рамках угоди не залежатимуть від кількості консультацій, що надаються, і підлягатимуть перерахунку протягом 30 днів. Саме тому співпраця з нашим фахівцем буде дуже вигідною як для підприємців, які нещодавно створили власну справу, так і для тих суб’єктів підприємницької діяльності, які вже давно володіють особистим бізнесом.

Ціни на одноразові професійні аудиторські консультації розраховуються індивідуально з кожним клієнтом на договірній основі. На вартість впливатимуть такі фактори, як:

  • сфера діяльності клієнта;
  • форма консультування (усна/письмова);
  • обсяги майбутньої роботи та витрати часу на її виконання.

Кожен експерт має великий досвід за плечима і справді зможе провести аудит як слід. Ви отримаєте лише достовірну інформацію з питань, що вас цікавлять, і допомогу у вирішенні найскладнішої проблеми.

Не варто забувати про проблеми у фінансовій роботі, адже від неї залежить майбутнє вашого підприємства! А якщо ви не знаєте, як вирішити проблему, тоді отримати аудиторські консультації можна вже зараз, зв’язавшись із нашими фахівцями по контактному номеру.

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації