Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Аудиторські консультації

Консультація аудитора Київ

Консультаційні послуги, що стосуються бухгалтерського або податкового обліку, особливо значимі для суб'єкта підприємницької діяльності, тому що він може отримати необхідні рекомендації з трудового законодавства, оподаткування, цивільного й іншого права. Найчастіше потрібна не лише консультація аудитора, а й експертна перевірка обліку, оціночна характеристика різних рахунків та звітів клієнта та надання порад щодо вдосконалення фінансової роботи.

Аудиторська консультація в Києві, котру надає досвідчений фахівець із компанії BuhUa, допоможе вам налагодити процес ведення бухгалтерського або податкового обліку. В ході консультування буде проведена аудиторська перевірка, яка гарантовано дозволить вам побачити реальний стан, оцінити слабкі й сильні сторони, ефективність функціонування, а також безпеку всіх активів підприємства. Крім того, за допомогою експертної перевірки можна буде визначити будь-які приховані зобов'язання або проблеми, які потрібно вирішити.

Як ми працюємо?

Консультація аудитора з компанії BuhUa надається як в усному, так і в письмовому вигляді, одноразово чи на постійній основі. У випадку якщо вам необхідні послуги фахівця на тривалий час, тоді ви, як замовник, укладаєте з нами стандартну угоду про абонентське обслуговування. Вартість послуг аудиторів нашої компанії становить від 2000 грн. на місяць. Нагадаємо, що ціни на послуги в рамках угоди не будуть залежати від кількості наданих консультацій та підлягати перерахунку протягом 30 днів. Саме тому співробітництво з нашим фахівцем буде досить вигідним як для підприємців, що недавно створили власну справу, так і для тих суб'єктів підприємницької діяльності, які вже давно володіють особистим бізнесом.

Ціни на одноразові професійні аудиторські консультації розраховуються індивідуально з кожним клієнтом на договірній основі. На вартість будуть впливати такі фактори як:

  • сфера діяльності клієнта;
  • форма консультування (усна/письмова);
  • обсяги майбутньої роботи та витрати за часом на її виконання.

Можете не сумніватися, що навіть під час одноразової консультації зможете отримати всю необхідну інформацію:

  • із правильного проведення податкового, бухобліку або його відновлення;
  • зі складання декларацій про доходи та інших платежів у бюджет;
  • з оцінки господарсько-фінансової діяльності;
  • з аналізу активів підприємства;
  • з питань податкового законодавства для рішення тієї або іншої проблеми;
  • із загальних питань, які стосуються керівництва й керування фінансами, кадрами та трудовими ресурсами й т. д.

Кожен експерт має великий досвід за плечима та дійсно зможе провести аудит, як треба. Ви отримаєте лише достовірну інформацію з питань, які цікавлять вас, та допомогу у вирішенні найскладнішої проблеми.

Не варто забувати про проблеми у фінансовій роботі, адже від неї залежить майбутнє вашого підприємства! А якщо ви не знаєте, як вирішити проблему, тоді отримати аудиторські консультації можна вже зараз, зв'язавшись із нашими фахівцями за контактним номером.