Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Скориставшись нашими послугами, ви гарантовано отримаєте:

повний пакет документації, оформленої відповідно до вимог законодавства України та фіскальних органів;
абсолютну конфіденційність даних;
високий рівень сервісу та якості послуг;
оперативну роботу від провідних спеціалістів;
подання декларацій до податкової служби без особистої присутності.
Увага!

Також нагадаємо, що ви можете передати свій бухгалтерський облік у будь-якому стані та на будь-якому етапі діяльності підприємства чи організації.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Звертаючись до компанії BuhUa, ви гарантовано отримаєте відшкодування ПДВ (ПДВ) з бюджету. Завдяки багаторічному досвіду у м. Київ, ми можемо допомогти вам у вирішенні цього питання у максимально стислий термін.

Податок на додану вартість (ПДВ) регулюється розділом 5 Податкового кодексу України. Будь-який підприємець може стати його платником на добровільній основі. Але при цьому згідно зі статтею 181 ПК України підприємства, річний дохід яких перевищує 1 млн. грн. (Без урахування ПДВ), зобов’язані зареєструватися на сплату цього податку. Законодавством передбачено кілька ставок ПДВ:

  • звичайна ставка у розмірі 20%;
  • знижена ставка у розмірі 7%, яка застосовується для осіб, зайнятих постачанням ліків та обладнання для госпіталів;
  • нульова відсоткова ставка, яка відноситься до деяких сфер діяльності, наприклад експорту товарів. Точний список подано у Податковому кодексі України.

Щоб розрахувати ПДВ, потрібно від загальної суми зобов’язань, зазначених у накладних за звітний період, відібрати наявний податковий кредит. Якщо податковий кредит більший, ніж самі зобов’язання, платник податків може вимагати відшкодування податку на додану вартість. Це право гарантується статтею 200 ПК України. Попри законність процедури провести її не так просто. Щоб швидко домогтися відшкодування податку, краще відразу звернутися до фахівців. Адже необхідно грамотно підготувати документи для відшкодування ПДВ та вчасно їх подати до фіскальних органів.

Щоб зайвий раз не переживати, як повернути ПДВ, зверніться до нашої компанії. Наші фахівці роз’яснять вам порядок цієї процедури та допоможуть провести її максимально швидко.

Ознайомившись з особливостями вашого випадку, проаналізувавши документацію за звітний період, ми оцінимо всі шанси на відшкодування податку та складемо план повернення ПДВ. Фахівці проведуть розрахунки, що підтверджують переплату податку, та підготують декларацію, за якою повертатиметься компенсація. Також вони підготують заяву на повернення податків та отримання ПДВ. Це стане основою доказової бази вашої правоти і допоможе швидко отримати компенсацію. Вам не потрібно буде ні про що переживати, адже ми візьмемо під свій контроль усю процедуру та доведемо її до кінця.

Наші співробітники у Києві можуть провести повернення ПДВ як на досудовій стадії, так і безпосередньо в суді. Після ознайомлення з матеріалами справи можна буде вибрати найбільш оптимальний варіант для вас. Практичний досвід та глибокі знання фахівців допомагають ефективно вирішувати будь-які проблеми, пов’язані з відшкодуванням суми ПДВ, навіть за імпорту чи експорту. Замовляючи послугу у нас, ви можете бути впевнені в успішному результаті.


Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації