Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Підготовка документів для відшкодування ПДВ

Звертаючись у компанію Buhua, ви гарантовано отримаєте відшкодування ПДВ з бюджету. Завдяки багаторічному досвіду в м. Київ, ми можемо допомогти вам вирішити дане питання в максимально стислий термін.

Податок на додану вартість (ПДВ) регулюється розділом 5 Податкового кодексу України. Будь-який підприємець може стати його платником на добровільній основі. Але при цьому, згідно зі статтею 181 ПК України підприємства, річний дохід яких перевищує 1 млн. грн. (без урахування ПДВ), зобов'язані зареєструватися на сплату цього податку. Законодавством передбачено кілька ставок ПДВ:

  • звичайна ставка в розмірі 20 %;
  • знижена ставка в розмірі 7%, яка застосовується для осіб, зайнятих поставками ліків та устаткування для госпіталів;
  • нульова процентна ставка, яка відноситься до деяких сфер діяльності, наприклад, експорту товарів. Точний список представлений у Податковому кодексі України.

Щоб розрахувати ПДВ, потрібно від загальної суми зобов'язань, які зазначені в накладних за звітний період, відняти існуючий податковий кредит. Якщо податковий кредит більше, ніж самі зобов'язання, платник податків може вимагати відшкодування податку на додану вартість. Дане право гарантується статтею 200 ПК України. Незважаючи на законність процедури, провести її не так просто. Для того щоб швидко добитися відшкодування податку, краще одразу звернутися до фахівців. Адже необхідно грамотно підготувати документи для відшкодування ПДВ і вчасно їх подати у фіскальні органи.

Послуги повернення ПДВ

Щоб зайвий раз не переживати, як повернути ПДВ, зверніться в нашу компанію. Наші фахівці роз'яснять вам порядок даної процедури й допоможуть провести її максимально швидко. Скориставшись нашими послугами, ви гарантовано отримаєте:

  • повний пакет документації, оформленої відповідно до вимог законодавства України та фіскальних органів;
  • абсолютну конфіденційність даних;
  • високий рівень сервісу та якості послуг;
  • оперативну роботу від провідних спеціалістів;
  • подачу декларацій у податкову службу без особистої присутності.

Ознайомившись з особливостями вашого випадку, проаналізувавши документацію за звітний період, ми оцінимо всі шанси на відшкодування податку та складемо план по поверненню ПДВ. Фахівці проведуть розрахунки, що підтверджують переплату податку, і підготують декларацію, по якій буде вертатися компенсація. Також, вони підготують заяву на повернення податків і одержання ПДВ. Це послужить основою доказової бази вашої правоти й допоможе швидко одержати компенсацію. Вам не потрібно буде ні про що переживати, адже ми візьмемо під свій контроль всю процедуру й доведемо її до кінця.

Наші співробітники в Києві можуть провести повернення ПДВ, як на досудовій стадії, так і безпосередньо в суді. Після ознайомлення з матеріалами справи, можна буде вибрати найбільш оптимальний варіант для вас. Практичний досвід і глибокі знання фахівців допомагають ефективно вирішувати будь-які проблеми, пов'язані з відшкодуванням суми ПДВ, навіть при імпорті або експорті. Замовляючи послугу в нас, ви можете бути впевнені в успішному результаті.