Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Наші фахівці зможуть надати такі послуги оптимізації оподаткування своїм клієнтам:

податкова консультація;
Виправлення допущених помилок у податковій звітності чи допомогу із формуванням нового обліку;
Аналіз схеми оподаткування, що діє, на підприємстві клієнта;
Допомога у зниженні податкових зобов’язань;
Консультування з питань, що належать до подвійного оподаткування та ЗЕД;
Аналіз неврегульованих та спірних питань оподаткування, а також допомога у їх вирішенні;
Оптимізація оподаткування підприємства;
Увага!

Також нагадаємо, що ви можете передати свій бухгалтерський облік у будь-якому стані та на будь-якому етапі діяльності підприємства чи організації.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Мінімізація податків в Україні

Мінімізація податків на території України з кожним роком стає дедалі популярнішою послугою, яку спеціалізовані компанії можуть надати для суб’єктів підприємницької діяльності. Пов’язано це з тим, що податкові ставки й самі податки зростають, і платникам податків дуже важко виконувати свої обов’язки перед державою. У таких випадках єдиним вірним рішенням буде – оптимізація оподаткування. Податкове планування та правильна оптимізація – це цілком законні способи зниження платежів, які відраховуються до бюджету. І якщо ви шукайте досвідчених фахівців, які зможуть максимально швидко вирішити проблему з мінімізацією оподаткування на підприємстві або в організації. тоді компанія BuhUa буде рада вам допомогти!

Податкове планування та оптимізація оподаткування на сьогоднішній день є дуже важливими для підприємств та організацій з комерційної точки зору. Як відомо, більшість підприємців починають свою справу, щоби щорічно отримувати дохід, але ніяк тому, що хочуть сплачувати великі податки до державного бюджету. Звичайно ж, сплачувати податки має кожен суб’єкт підприємницької діяльності, і ухиляння від таких обов’язків суворо карається державою, в деяких випадках це прирівнюється до кримінальної справи (ст. 212 ККУ). Але у кожного підприємця є повне право на те, щоб зменшити свої податкові зобов’язання та зменшити податкові платежі. Саме в такому разі і стане в нагоді така послуга, як податкове планування та оптимізація податків. Це цілком законний та дуже ефективний спосіб, який допоможе платнику податків зменшити існуючий обсяг платежів.

Крім великої кількості податків та зборів, які мають сплачувати підприємства та організації, українським законодавством передбачено також список деяких податкових пільг. Саме завдяки цим пільгам можна знайти оптимальні варіанти зниження податкових зобов’язань. Головне, щоб було правильно складено схему податкової мінімізації. З цим і багатьом іншим вам допоможе компанія BuhUa.

Кожен співробітник з компанії BuhUa розуміє, що податкова оптимізація та податкове планування – це заходи, які мають відбуватися відповідно до законів та норм законодавства України та підвищити ефективність роботи підприємства. Тому наші фахівці не лише зможуть знизити рівень платежів за всіма податками, а й повернуть вашому підприємству колишній імідж чесного платника податків. Ми оперативно і правильно зможемо сформувати облік оподаткування, проконсультувати з усіх питань, що стосуються податкового права, допомогти з організацією іншої документації відповідно до всіх змін у законодавстві України.

Поширені запитання

Як можна оптимізувати оподаткування?

Оптимізувати оподаткування можна бухгалтерською службою організації або залучення сторонніх фахівців. Для оптимізації власними силами необхідно провести кілька алгоритмів: зробити розрахунок суми податку за той самий період на різних системах оподаткування, розрахувати питому вагу платників ПДВ, проаналізувати отриманий результат і вибрати оптимальну систему оподаткування. Якщо провести аналіз самостійно важко, слід звернутися до сторонніх фахівців.

У чому відмінність мінімізації податків від оптимізації податків?

Мінімізація податків використовується для досягнення оптимізації оподаткування підприємства, а не приховування прибутку та ухилення від податків. Тому більш правильно використовувати термін оптимізація, оскільки легальне використання дозволених законодавством методів та прийомів у діяльності та оподаткуванні не спричинить негативних наслідків для підприємства.

Які методи використовуються для оптимізації?

На сьогодні підприємства обирають найпоширеніші методи оптимізації:

  • зміна системи оподаткування;

  • отримання або анулювання статусу платника ПДВ;

  • розподіл доходу.


Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації