Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Оптимізація оподаткування

Мінімізація податків в Україні

Мінімізація податків на території України з кожним роком стає все більш популярною послугою, яку спеціалізовані компанії можуть надати для суб'єктів підприємницької діяльності. Зв'язано це з тим, що податкові ставки й самі податки зростають, тому платникам податків стає дуже важко виконувати свої обов'язки перед державою. У таких випадках єдиним вірним рішенням буде – оптимізація оподаткування. Податкове планування й правильна оптимізація – це цілком законні способи зі зниження платежів, котрі відраховуються в бюджет. І якщо ви шукайте досвідчених фахівців, які зможуть максимально швидко вирішити проблему з мінімізацією оподаткування на підприємстві або в організації – тоді компанія BuhaUa буде рада вам допомогти!

Ціль оптимізації оподаткування та податкового планування

Податкове планування та оптимізація оподаткування на сьогоднішній день дуже важливі для підприємств і організацій із комерційної точки зору. Як відомо, більшість підприємців починають свою справу, щоб щорічно отримувати дохід, але ніяк не тому, що хочуть платити більші податки в державний бюджет. Звичайно ж, оплачувати податки повинен кожен суб'єкт підприємницької діяльності, і не виконання таких обов'язків строго карається державою, у деяких випадках це прирівнюється до кримінальної справи (ст. 212 ККУ). Але в кожного підприємця є повне право на те, щоб знизити свої податкові зобов'язання та зменшити податкові платежі. Саме в такому випадку й згодиться така послуга, як податкове планування та оптимізація податків. Це зовсім законний і дуже ефективний спосіб, що допоможе платникові податків зменшити існуючий обсяг платежів.

Допомога від компанії BuhaUa

Крім великої кількості податків і зборів, які повинні виплачувати підприємства й організації, українським законодавством передбачений також список деяких податкових пільг. Саме завдяки цим пільгам можна відшукати оптимальні варіанти для зниження податкових зобов'язань. Головне, щоб була вірно складена схема податкової мінімізації. Із цим і багато іншим вам зможе допомогти компанія BuhUa.

В комплекс послуг входить:

  • Податкова консультація.
  • Виправлення допущених помилок у податковій звітності або допомога з формуванням нового обліку.
  • Аналіз діючої схеми оподаткування на підприємстві клієнта.
  • Допомога в зниженні податкових зобов'язань.
  • Консультування з питань, що відносяться до подвійного оподаткування й ЗЕД.
  • Аналіз неврегульованих і спірних питань оподаткування, а також допомога в їхньому вирішенні.
  • Оптимізація оподаткування підприємства.

Кожен співробітник із компанії BuhUa розуміє, що податкова оптимізація й податкове планування – це процедури, які мають проходити відповідно до законів і норм законодавства України та підвищити ефективність роботи підприємства. Тому наші фахівці не тільки зможуть знизити рівень податкового навантаження, але й повернуть вашому підприємству колишній імідж чесного платника податків. Ми оперативно й правильно зможемо сформувати облік оподаткування, проконсультувати зі всіх виникаючих питань, що стосуються податкового права, допомогти з організацією іншої документації згідно з усіма змінами в законодавстві України.