Бухгалтерская консультация

Бухгалтерская консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Ведення бухгалтерського обліку в ТОВ Київ

Ведення бухгалтерського обліку ТОВ

Бухгалтерський аутсорсинг для ТОВ – це найбільш приваблива альтернатива звичному веденню обліку. Адже в існуючій економічній ситуації в Україні, підприємці змушені постійно заощаджувати, щоб добитися підвищення прибутковості компанії. Дана послуга відкриває масу можливостей для цього. Ведення бухгалтерського обліку – це послуга передачі ведення обліку підприємства іншій фірмі, що спеціалізується на цьому, на підставі заздалегідь укладеного договору. Вартість такої послуги зазвичай перебуває в межах стандартної заробітної плати, і на цьому всі ваші видатки закінчуються. Ви не витрачаєтеся на облаштування робочого місця для ведення бухгалтерії, курси підвищення кваліфікації, ліцензійні програми для обліку, бланки документів та інше. У підсумку значна сума грошей залишається вільною для подальших вкладень. Компанія Buhua у м. Київ пропонує аутсорсинг для ТОВ, незалежно від типу системи оподаткування. Ми можемо, як організувати бухгалтерський облік на новій фірмі з нуля, так і оптимізувати його на вже функціонуючій. Звертаючись до нас, ви в найкоротший термін побачите значне зростання показників ефективності вашого бізнесу.

Вартість послуг з ведення бухгалтерського обліку ТОВ:

Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць

Послуги ведення бухгалтерського обліку в ТОВ

Наша компанія Buhua у Києві пропонує своїм клієнтам широкий спектр бухгалтерських послуг і високий рівень сервісу. У нас досить великий штат співробітників, які легко заміняють один одного. Це дозволяє нам забезпечити постійний контроль над веденням бухгалтерського та податкового обліку в ТОВ. Ви можете не сумніватися в наших професійних навичках. Адже кожний спеціаліст має великий практичний досвід і відповідну освіту.

Ми заслужили довіру клієнтів, завдяки відповідальній і злагодженій роботі, яка постійно націлена на результат. Ви можете замовити одноразові бухгалтерські послуги для ТОВ або укласти договір на абонентське обслуговування на тривалий строк. У будь-якому разі ми гарантуємо вам:

  • збереження конфіденційності даних, а також комерційних таємниць підприємства;
  • своєчасність отримання проміжних даних обліку, а також усієї необхідної звітності;
  • комплексний аналіз податкового обліку компанії з наступною його оптимізацією;
  • грамотну та ефективну організацію ведення бухгалтерського обліку на фірмі;
  • скорочення видатків на бухгалтерське обслуговування для вашого бізнесу.

Послуги ведення бухгалтерського обліку або бухгалтерський аутсорсинг від компанії Buhua – це вигідний, зручний та сучасний спосіб ведення обліку на підприємстві. Звертаючись до фахівців, ви можете бути впевнені в бездоганності документації й не боятися податкових перевірок.

Вартість послуг від провідних спеціалістів

Ми намагаємося сформувати індивідуальний пакет послуг для кожного клієнта, залежно від його потреб і побажань. В цілому, наші фахівці будуть робити все, щоб налагодити бухгалтерський облік на підприємстві відповідно до законодавчих норм України. Стандартні пакети послуг включають:

  • постановку, супровід або відновлення бухобліку на підприємстві;
  • допомогу при виборі типу системи оподаткування з її подальшою оптимізацією;
  • підготовку фінансової звітності і її здача у фіскальні органи;
  • ведення документації підприємства;
  • супровід усіх перевірок і звірень діяльності підприємства.

Для наших клієнтів ми сформували демократичну цінову політику та гнучку систему оплати. В основному вартість міняється залежно від обсягу документообігу, сфери діяльності підприємства, типу системи оподаткування, кількості планових візитів та іншого. Точно розрахувати, скільки коштує ведення бухгалтерського обліку в ТОВ, можна на консультації з одним з наших фахівців у будь-який зручний час.


Запишіться на консультацію

Технічна бухгалтерія

Аутсорсинг, документообіг

Аналітична бухгалтерія, консультації

Залишити заявку

Як зрозуміти яку систему оподаткування вибрати?

Статтю редагував експерт
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна
Ксенія Москотіна - експерт з бухгалтерського та податкового обліку з багаторічним досвідом роботи.