Бухгалтерські послуги
Аутсорсинг
Замовити

Наші фахівці зможуть надати такі послуги ведення бухгалтерського обліку у ТОВ:

постановку, супровід або відновлення бухобліку на підприємстві;
допомога у виборі типу системи оподаткування з її подальшою оптимізацією;
підготовку фінансової та податкової звітності та її подання до фіскальних органів;
ведення документації підприємства;
супровід усіх перевірок та звірок діяльності підприємства.
Увага!

Також нагадаємо, що ви можете передати свій бухгалтерський облік у будь-якому стані та на будь-якому етапі діяльності підприємства чи організації.

Бажаєте проконсультуватися з фахівцем
якомога швидше?

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Консультація

Ведення бухгалтерії ТОВ на аутсорсингу – це найбільш приваблива альтернатива звичному веденню обліку. Адже в економічній ситуації, що склалася в Україні, підприємці змушені постійно економити, щоб домогтися підвищення прибутковості компанії. Ця послуга відкриває багато можливостей для цього. Ведення бухгалтерського обліку – це послуга передачі ведення обліку підприємства іншій фірмі, що спеціалізується у цьому, виходячи з заздалегідь укладеного договору. Вартість такої послуги зазвичай знаходиться в межах стандартної заробітної плати, і на цьому всі витрати закінчуються. Ви не витрачаєтеся на облаштування робочого місця для ведення бухгалтерії, курси підвищення кваліфікації, ліцензійні програми для обліку, бланки документів та інше. У результаті значна сума грошей залишається вільною подальших вкладень. Компанія BuhUa в м. Київ пропонує аутсорсинг для ТОВ незалежно від типу системи оподаткування. Ми можемо як організувати бухгалтерський облік на новій фірмі з нуля, так і оптимізувати його на вже функціонуючій. Звертаючись до нас, ви в найкоротший термін побачите значне зростання показників ефективності вашого бізнесу.

Наша компанія BuhUa у Києві пропонує своїм клієнтам широкий спектр бухгалтерських послуг та високий рівень сервісу. Ми маємо досить великий штат співробітників, які легко замінюють один одного. Це дозволяє нам забезпечити постійний контроль за веденням бухгалтерського та податкового обліку в ТОВ. Ви можете не сумніватися у їхніх професійних навичках. Адже кожен має великий практичний досвід та відповідну освіту.

Ми заслужили довіру клієнтів завдяки відповідальній та злагодженій роботі, постійно націленій на результат. Ви маєте можливість замовити одноразові бухгалтерські послуги для ТОВ або укласти договір на абонентське обслуговування на тривалий термін. У будь-якому випадку ми гарантуємо вам:

  • безпека конфіденційності даних, а також комерційних таємниць підприємства;
  • своєчасність отримання проміжних даних обліку, а також всієї необхідної звітності;
  • комплексний аналіз податкового обліку компанії з подальшою його оптимізацією;
  • грамотну та ефективну організацію ведення бухгалтерського обліку на фірмі;
  • зменшення витрат на бухгалтерське обслуговування для вашого бізнесу.

Послуги з бухгалтерського обліку або бухгалтерський аутсорсинг від компанії BuhUa – це вигідний, зручний та сучасний спосіб ведення обліку на підприємстві. Звертаючись до фахівців, ви можете бути впевнені у бездоганності документації та не боятися податкових перевірок.

Ми намагаємося сформувати індивідуальний пакет послуг для кожного клієнта, залежно від його потреб та побажань. Загалом наші фахівці робитимуть все, щоб налагодити бухгалтерський облік на підприємстві відповідно до законодавчих норм України.

Для наших клієнтів ми сформували демократичну цінову політику та гнучку систему оплати. Здебільшого вартість змінюється залежно від обсягу документообігу, сфери діяльності підприємства, типу системи оподаткування, кількості планових візитів тощо. Точно розрахувати, скільки коштує ведення бухгалтерського обліку в ТОВ, можна на консультації з одним із наших фахівців у будь-який зручний час.

Послуга Тип Ціна Термін
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Немає діяльності від 1500 грн місяць
Ведення бухгалтерського обліку ТОВ Мінімальна діяльність від 5000 грн місяць

Поширені запитання

Чи має право засновник зареєструвати юридичну адресу ТОВ за своїм місцем реєстрації?

Законодавством України не передбачено жодних обмежень щодо юридичної адреси. Засновник може вказати юридичну адресу за місцем реєстрації. Підійти до вибору юридичної адреси необхідно серйозно. У цьому випадку слід враховувати той факт, що людина може не проживати за цією адресою та отримання кореспонденції буде ускладнена, а також може виникнути й низка особистих незручностей.

Чи може засновник підприємства виконувати функції директора та підписувати звітність?

Господарським кодексом України визначено, що засновник підприємства має право виконувати функції директора та підписувати податкову звітність. Для цього необхідно оформити протокол загальних зборів та надати інформацію до органів державної адміністрації за місцем реєстрації.

Чи зараховується засновнику до трудового стажу його діяльність у статусі засновника підприємства?

Законодавством України не передбачено укладання трудового договору із засновником, а відповідно трудовий стаж не нараховується. Засновник отримує дивіденди, які оподатковуються на доходи з фізичних осіб та військовим збором, отримані у вигляді дивідендів.

Як зрозуміти, яку систему оподаткування вибрати?

Запишіться на консультацію


  • Технічна бухгалтерія

  • Аутсорсинг, документообіг

  • Аналітична бухгалтерія, консультації